Sziasztok!
Egyik ismerösöm kért meg hogy segitsek, mert a cimbeli tv logo után ujraindul.
Lehet ezzel vmit kezdeni, vagy main csere?
Üdv:atis76
Sziasztok
Ez egy picit furcsa topic, mert a TV nincs nalam, hanem gondolkozom rajta, hogy megvegyem
Adott ez a TV. A taviranyitoja hirtelen nem mukodik. Nyilvan elemek jok, stb, sot, volt masik taviranyitoval is probalva.
A Philips TV-knel van ilyen "re-pair", ujraparositas procedura (egyeseknel a piros + kek gomb egyuttes benyomasa, stb).
Nem tudom, bizhatok benne hogy itt is ez tortent, elfelejtette a taviranyitot, vagy fizikai baj lehet?
Ez egy Androidos smart TV, jo lenne nekem a vendegszobaba, ha meg tudom oldani.
Elore is koszonom a velemenyeket.
Minden jot,
Janos
Sziasztok,mindenkinek! Lassan haladok ezzel a tv hibafeltárásával,indulásból 2-3mp után visszaáll készenlétbe.A 140volt is csak 120 volt,a lehetséges szokásos 150nf,33mikró,stb megvizsgálva,cserélve,a sorkimenő kivételével sem jelenik meg a 140 volt,a sorvég 2db bu508 jó!Kérem,ha valaki behatóan taulmányozta eme technika lelki világát,néhány instrukcióval segítse a javításomat,köszönöm előre is.Itt kérek elnézést,mivel sajnos az előző témához küldtem be először a kérdésemet.Köszönöm előre is a segítő hozzászólásokat,további szép napot mindenkinek!
A fenti tv táppanelja van meghalva, egy másik tvből át lett próbálva és úgy jó ,a nagyobb alkatrészeket már át mértem de az smd-hez még nem fogtam hozzá valakinek van e ötlete mi lehet rossz