Sziasztok!
Itt van a képen látható jó kis elektronikus, minden bigyós amit el lehet képzelni Philips vasaló : D A hőbiztije rossz. Ezt mivel szoktátok rátenni? Mert forrasztani nem lehet, roppantani meg nem bírja az ember annyira, mint a gyárban, hogy ne lazuljon meg. Köszi!
Kellemes Ünnepeket minden kedves tanyalakónak !
A fent jelzett géppel lenne némi gondom, ha gond ? A problémám, minden bekapcsoláskor öblít (kikapcsoláskor is ) Nem tudom a menüben ki lehet é kapcsolni ezt a funkciót. Találtam magyar kezelésit, de erre nem találtam megoldást. Nem is az " elpazarolt " víz mennyisége a gond. Hanem van rajta időzítő funkció, így viszont teleereszti a poharat vízzel. Ha meg ott kell állni mellette akkor minek időzíteni. Ha valaki tudja a választ kérem ossza meg velem. Köszönöm.
Sziasztok!
Ilyet be lehet szerezni szerintetek? :(
Meg van szakadva, még 200MOhm-os mérésnél sincs semmi életjel :(
Köszönöm!
Üdv:
Pityesz
Udv!!! Kaptam az egyik ismerösömtöl egy "bébicsözt"-de nem találja a vevö az ado jelét-vajon most melyik lesz a hibás???? Ha esetleg valaki találkozott ehhez hasonlo problémával szivesen várnám a segítségét!!! Elöre is köszönöm!!! Stanley