Sziasztok.
Olyan problémám lenne, hogy adott egy ilyen Philips HTL 9100 4.1 Soundbar, aminek a hátsó hangfalai az elsőről levehetőek és vezeték nélkül csatlakoznak a főegységhez akárcsak a subwoofer.

A probléma az lenne, hogy a főegységből a hang akadozva jön ki, Próbáltam Optikán/Bluetott-on/ és a helyzet változatlan, bárhonnan küldök be hangot akkor a főegység nem igazán szól úgy, ahogy kellene, mintha minden másodpercben kb 0.2 másodpercig adna csak hangot.
Természetesen a levehető hangszórók és a subwoofer tökéletesen működnek, ott a hang megfelelően képződik, semmilyen elváltozást nem tapasztaltam.
Találtam hozzá manuált az oldalon : https://elektrotanya.com/philips_htl9100-12_ver.1.0_sm.pdf/download.html
A következő lépés az, hogy a többi bemenetet is megpróbálom letesztelni, hogy azoknál is fennáll a hiba ugyan így vagy esetleg van olyan bemenet ami működik, de egyenlőre az Optikai és a Bluetooth ugyan azt a hibajelenséget mutatja.
Esetleg van itt valaki, aki javított már ilyet? Szeretném megmenteni mert jó kis készülék és nagyon tetszik a vezetékmentessége, annak ellenére, hogy nincs benne csak DTS és ProLogic II dekóder, de az otthoni célokra teljesen megfelelő.
Köszönöm a segítséget előre is.
ÜDV TANYALAKOK!
megtudná mondani a fent emlitett magnoban lévö végfok ic tipusát valaki?
rajzot nem találtam hozzá sajnos.
üdv:atis
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek!
Ünnepek alatt akad egy kis idő foglalkozni fent említett eszközzel.
Probléma: Semmilyen életjelet nem ad magáról, nem világít egy LED sem. Gombokra nem reagál.
Szétszedtem csatoltam képet, méregettem. 12V transzformátor működik, biztosítékok jók, egyenirányítás jó, átkerül a +/-12V a végfokozati panelre. Innentől kezdve nem tudom hogyan tovább.
Látok egy "pufferkondit"?! fel van púposodva.. gondolom túlfeszültség miatt.
Segítséget, javítási tippet előre is köszönöm! Csatoltam képet a Hi-Fi-ről! Mindenképp meg szeretném javítani.
üdv: Csady
Üdv!
A címben jelzett mini hifin STBY van, viszont bekapcsolás után a hang megszólal majd teljesen leáll. Semmivel nem indítható a következő feszültség alá helyezésig. 3cd-s 1 fiókos rendszer,a hibát eleinte csak néha adta elő, mostanra viszont teljesen kuka lett. A cd része eléggé viharvert, elképzelhető, hogy nem áll pozícióba ezért old le? Hibát nem ír, jelöl. A gumik már rég elnyúltak benne, ezért nem gondolnék erre de hátha mégis. A tápjai jónak tűnnek, semmi nem melegszik, ami még érdekes, hogy stby-ban is megy a ventilátora. Ha esetleg valaki ismeri a gépet és tudna némi infót, megköszönném. Köszi a figyelmet !