Sziasztok!
LC71EPA sasszi, alaphiba a tápban 5-6db púpos elkó, cserék után indult rendesen, hibamentesen.
Kb 10 órás járatás után ma reggel bekapcs után nincs hang, teljesen néma. A mainon van a TDA8932T, elég forró, +-17V tápja rendben, bemenetek szépek szkóppal nézve, a kimeneteken viszont gerjedés látható sacc 10v 100kHz körüli nagyságban, ugyanez a zavarjel a tápokon is rajta van de csak néhány tized volt szinten, alig látható.
Fejhallgató működik rendben, a tápokra raktam próbára 1n-t, 100n-t, nincs változás, a hangszórók meg sem mozdulnak, a nagytápnál is nézelődtem, mérésre rendben találtam az elkókat, 2x2db 1500uf/25v. A mainon cseréltem csak a két smd 220mikrót a végfok táp lábainál lévő utólsó szűrésnél mert melegedtek eléggé, változás annyi lett hogy az újak nem melegednek de nincs hang. Ha lehúzom a hangszórókat a gerjedés akkor sem változik.
Mire tippeltek?
Üdv Mindenkinek!
Kaptam egy ilyen TV-t, azt produkálja, hogy bekapcsolás után a beállított csatornák működnek, de nem lehet programozni sem, illetve hangerőt is csak a select gomb megnyomásával lehet változtatni. Ha már kiválasztottam a select-el a hangerőt, akkor reagál a táv hangerő + és - gombjára is.
Ha valakinek van valami ötlete, kérem ossza meg velem...
Előre is köszönöm.
Üdv.
Mlacidb.
Üdv !
A címben jelölt tv.nek látszó tárgy nem kapcsol be. Illetve a hálózatra csatlakoztatva a stby led zölden villog normál ütemben 10x, majd a piros 1x nagyon röviden. Ezen műveletet hajtja végre az idők végezetéig , a piros led felvillanásakor a háttérfény is bekapcsol rövid időre . A kijelzőn nem jelenik meg semmi, a feszültségek rendben vannak. a T.con feszültséget kivéve. Azon nincs táp 12v egy pillanatra sem, a pelt lehúzva sem jelenik meg a tápja a stekkeren, Main esetleg valami más lehet a gond? Ha esetleg valaki már ismeri kérem ossza meg tapasztalatait. Köszönöm !
sziasztok---adott egy philips 14PV111 kis képernyös tv,amely egy videolejátszoval egybe épitett változat,nos a szomszéd mondása szerint a kicsi gyermek nem tudom mit csinált amig kint voltam a konyhában szöveggel, :D ,a tény hogy a video része nem reagál semmire,és ami a legfontosabb,hogy a tv rész 10 másodpercenként kikapcsol...a kérdés az lenne hogy távirányitorol vagy valami gomb kombinácioval nem lehet kikapcsolni azt hogy ne érzékelje hogy a videolejátszo rész rossz,mert ugyebár a jövöben nem is akarják ezt a kazettás lejátszot használni...a tv az meg kellene :D ...üdv!