Sziasztok!
Többedszerre jár nálam ez a kis TV, videóját nem használják, mégis időnként megbolondul, és lekapcsol video mechanika hiba miatt. A programtárcsa pucolás, optók tisztítása után 1-2 évet ismét működik. Van lehetőség, hogy ki legyen belőle írtva a mechanika és csak Tv-ként üzemeljen?
https://elektrotanya.com/philips_14pv374-14pv375_tv-vcr_combination_sm.pdf/download.html
Üdv: Jácint
Programtárcsa kimenete (R261) 22k-val földre húzva.
Szevasztok
Van itt ez a fentebb leirt tv,amit szeretnék kétnormásitani,szétszedve észrevettem hogy benne van a 6,5 es szürő,de a hang az csak sisteretg,63962M SAW filter van benne,nemtudom hogy ennek van e 6,5 hangpadja,ha esetleg tudnátok tanácsot adni,mert a Fülesmester által megadott katalogusban nemlátom ezt a filter tipust.Kicsit hejesbitenék,tehát szét szedtem,és kivettem a hang szürőt mert bevolt forditva,és bizony nem 6,5 es hanem5,74 es,ha helyette betennék egy6,5 est müködne e a hang?
Sziasztok!
A fenti-nTV-n csak háttérfény van, sajnos rajz nincs (föltettem a keresőbe). Van valakinek tapasztalata, vagy jótanácsa?
Köszönettel:
Attila
Sziasztok!
Segítséget kérnék,címben szerepló tv fő tápja nem akar elindulni. Stby rendben van,alaplap talán jó,mert egy másik Philips tápot el indított,(minden színben villogott a led és reagált a távszabályzóra is)de csak a 3,3V,Stby.GND.12V-okat mertem rá kötni mert nagyon más táp volt.(ha a 12V-ot nem kötöttem be a teszttápon,akkor ugyan azt produkálta)
Sajnos rajzot sem találtam róla,szemmel látható hiba nincs,csak multiméterem van szóval csodákat nem tudok mérni. Nagy táppanel,sok alkatrésszel lehetőleg célirányosan csereberélnék alkatrészeket.
Ehhez kérnék ötleteket,tapasztalatok megosztását,esetleg kapcsolási rajzot!
PLDG-P977B a táppanel típusa. alább a képek.
Köszönettel: Laci