Üdvözlet az Uraknak!
Szeretnék tanácsot kérni a következővel kapcsolatban.
Van egy Pioneer AVIC-F900BT "audiovizuális, navigációs " egységem. Eddig tökéletesen működött, de az egyik reggel az autó indításakor nem akart bebootolni. Illetve a kezdő képernyő megjelenik, kiírja, hogy "a rendszer beindítása folyamatban, kérem várjon egy ideig ". Aztán kb. 2 perc múlva kikapcsol és újraindul, és ez így megy tovább... A bootolás közben a rádiót, cd lejátszót el tudom indítani, működik, de csak 2 percig.A reset gomb többszöri megnyomása után sem változott a helyzet.A tápot is lekötöttem ( lehúztam az egész csatlakozót róla ), majd újra vissza. Eredmény ugyanaz.Lehet, hogy frissíteni kellene a firmware-t?
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv!
beczo
Sziasztok!
Két dologban kérném a közreműködéseteket:
Van egy Philips 70FA787/00R erősítő, ami nagyon a szívemhez nőtt (volna, ha működne), és szeretném megcsinálni. Rendkívül romos állapotban jutottam hozzá, de már szól, megfusizva. Proc. hibás, de a már eddig is sok IC volt halott benne, lehet, hogy még lesz más is. Szóval, ha van valakinek ilyenje, ami pl. trafós, vagy végfokhibás, érdekelne. A másik: van egy Pioneer PD-J820M, SP-J420, CT-J320WR együttes, amihez nincs meg az erősítő. Vagy kellene, ha van valakinek, vagy eladó lenne a trió, ha igény van rá.
Üdv
Attila
Szép napot mindenkinek ! Alkatrészt keresek a fenti készülékhez, konkrétan egy DTS panelt. /AWX8249, E88558(S)/ . Márkaszervizes kollégák !! HELP !! Előre is köszönöm !
Sziasztok!
A címben említett erősítő valamikor bekapcsoláskor max hangerőn fehérzajt produkál az összes kimeneten, ilyenkor nincs hangerőszabályozás sem, sokáig nem merem így hagyni vizsgálódás céljából sem, mert hallom a tápon is, hogy eléggé beleránt. Ki-be kapcsolás megoldja a problémát és tökéletesen működik minden, tényleg ritkán csinálja, legjobb az este 11kor volt amikor mind az 5 hangszóró ami rá van kötve megszólalt és arra ébredtem :D. (Amikor rendeltetésszerűen működik akkor mértem a tápokat mind tökéletes, most a végfok bemeneti részét leválaszottam, így várom a hiba jelentkezését, probálom azt kiszűrni, hogy ha esetleg a végfokban van hiba)
Találkozott ilyennel már valaki, valami aktív elem okozhatja?
Üdv.: Viktor