Sziasztok!
Szeretném pótolni ezt a távirányítót. Sajnos elveszett.
Típusa: CU-XR048
A távirányító képét csatoltam.
Ha valaki tudna segíteni benne azt nagyon megköszönném.Esetleg ha a helyettesítő típusát tudná megadni az is jó lenne.
Természetesen nem kívánom ingyen.
Üdv:
Sziasztok!
Érdekes hibát produkál ez a masina. Működik rendben, de ciklikusan, öt másodpercenként egy-egy pillanatra kihagy a hang. Minden hangszórónál és bármely bemenetről/rádióról.
Igazat megvallva már ötletem sincs merre keressem a hiba okozóját.
Üdv, Z.
Sziasztok! Adott a címben szereplő erősítő. A rajza fent van itt a tanyán. Gyárilag tele kontakthibára hajlamos megoldásokkal. Pl. a végtranyók foglalatokban vannak, amiknek az érintkezői körül lévő műanyag burkolatok/szigetelések az idő és a melegedés miatt már félig elporladtak, ebből kifolyólag az egyik oldalban tönkre is mentek. (zárlat volt az érintkezők között) Ezeket kiszedtem és vezetékekkel kötöttem be őket, valamit orvosoltam a többi szintén kontaktos szalagkábeles megoldásokat a panelon. Most működik tökéletesen az erősítő, de valamiért mind a 2 oldalon magas a nyugalmi áram és eléggé melegszik a hűtőborda (200mA körül és 73-nak kellene lenni). Trimmer nincs a panelon sehol, amivel állítani lehetne. Kérdésem, hogy mi okozhatja ezt, illetve mit lehetne kezdeni vele?
Sziasztok.
Kaptam ajándékba egy autós fejegységet, egy Pioneer MVH-150UI-t.
Bekapcsolás után nem sok idő elteltével megjelenik a kijelzőn az "AMP ERROR" üzenet, és el sem lehet távolítani :-)
Valahol azt olvastam egy külföldi fórumon, hogy ha nem jól vannak bekötve az autóban a hangszórók, az is okozhatja ezt a hibát, és valahogy lehet resetelni, vagy valami factory reset-et emlegettek. Sajnos ezt a fórumot már nem találom.
Tudnátok segíteni ebben? Esetleg egy szervíz manual? Vagy tipp, hogy mit, mikor, és mennyi ideig kell nyomni rajta egy factory reset-hez? Egy próbát megérne még. Köszi mindenkinek.