Sziasztok. Van egy Thomson VPH6520 videomagnóm, az rf egysége kivan kapcsolva.Valaki nem tudja hogy kell vissza kapcsolni? sajnos nincs meg a használati útmutatója.A menüjébe nincs kapcsolási lehetőség. Úgy emlékszem hogy készüléken valamilyen gomb kombinációval lehet az rf egységet használni.
Üdv mindenkinek!
Eme remek készüléknek (SAMSUNG SV-251GX) olyan problémája van hogy hol elveszi a kazettát hol vissza löki (3-4 próbálkozás után lejátsza ), van hogy a kijelzőn minden jel világít, ilyenkor semmire nem reagál csak az áramtalanításra.
Egy kezdő építő ötlet jól jönne.
Köszi.
Üdv.
Sziasztok
Adott a címben szereplő DVD lejátszó.A hibája egyszer be lehet kapcsolni, ekkor működik rendesen,ha készenlétre kapcsolom a készenléti led pirosra vált,de a logó képet nem tünteti el a monitorról,ha áramtalanítok újra működik a következő készenlétig.Mi lehet a baja?RAJZOT NEM TALÁLTAM!A tápegység ic, ta1319ap,csinálhat-e ilyet?
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Üdv mindenkinek,
Érdeklődnék, hogy a címben említett videomagnó resetelésre van-e lehetőség? Ami miatt erre lenne szükség, valószínűleg az eredeti távval átállították, hogy csak a vcr2 csatornán kommunikál a távval, ami meg most van hozzá táv, azon nincsen távvezérlő átkapcsolási lehetőség.