Sziasztok!
Ebben a rádióban mivel lehet helyettesíteni a végfok icét, ha valaki tudja legyen szíves írni. A gép típusa Pioneer DEH-1500USB, és azt jelzi Audio error.
Sziasztok!
Vettem egy Pioneer SX 339-et. Rádiós erősítő. Minden bemenete jó, egyedül a beépített saját rádiójából megy az erősítő részébe baromi alacsony jelszint. A potméter max állásában kb úgy szól, ha a rádióra kapcsolom, mint a többi, bármelyik bemeneten érkező forrás 3-4-es állásában. És nem sztereo.. A "fehérzaj" (antennát kihúzva) rendes hangerőn szól. Ahogy visszadugom leesik a szint és monóban jön a vétel. Tanácsot kérnék. Kapcsolási rajza van. Köszönöm szépen előre is!
Üdv!
Lenne ez a vég, néha melléklet szerint szól az egyik csatorna.
https://filetransfer.io/data-package/8yADltss#link
Full forr.hibás volt az egész, a elkokat átmertem, a gerjedés gátló tag jónak tűnik.
Mi lehet?
Kösz
Sziasztok!
Szívok egy pioneer mini HiFi-vel. Belül egy nagyon gagyi kínai 18V tápja van. Ez megy a main boardra, ahol fel van robbanva egy 8 lábú, smd IC. Kép mellékelve. Elvileg talán? TPS54335 lenne?
Szerintetek?
Van esetleg valakinek a keze ügyében ilyen hifi? A kis kapcsitáp ezzel az IC-vel mekkora tápfeszt csinál a 18V-ból? Kipróbálnám labortápról, mert ha proci halott, értelmetlen megremdelni, várni rá, stb..
A kép alapján elképzelhető, hogy TPS54335? Illetve ha az, akkor melyik alfaja.. mert van TPS54335, TPS54335A, TPS343352A
Rajzot, SM-et keresetem mindenhol.. sajna kapufa..
Köszi!
Így néz ki: https://www.mall.hu/mikro-hifi-rendszer/pioneer-x-cm66-minihifi-feher
Cd, wifi, netradió, dab,+...