ÜDV MINDENKINEK! a fent említett erősítő került hozzám javításra,házibuli során el füstölt! végfok tranyókat mind ki vettem ki mértem mind jó! át mértem szinte minden ellenálást nincs szkadás sehol biztosíték is jó bekapcsolom és semmi életjel a hálózati trafója égett le 220-at fel veszi de primér oldalon semmi nem jön ki és abba szeretnék segítséget kérni hogy mijen trafót tudnák bele hejettesíteni mert nem tudom hogy mekkora feszültség jóhetett ki rajta a puffer elkók 6800uF 56V -osak nem távos! 2X hány voltos lehetett a trafója?? fel teljesítménye 260W.minden segítséget szivesen fogadok!!
Sziasztok!
A címbeli autórádió előlapi gombjai nem működnek ( egyik pillanatról a másikra ), a hangerő szabályzás megy, kijelző jó. Jelenleg a CD-t tudom rajta hallgatni, mert a CD kiadás-vissza után automatikusan elindítja, de nem tudok léptetni sem a gombokkal ( gyakorlatilag egyik gomb sem megy! )!
Ha van valami gyakorlati tapasztalat, akkor előre is köszönöm!
u.i. Raktam fel képeket ( elnézést, a másodikat nem tudtam élesebbre :) ! )!
Sziasztok. A fent említett erősítőben az egyik IC biztos rossz, hogy melyik az még nyomozás tárgya. Van e ötlet a beszerzésére?
Üdv, Laci
Üdv Nektek!
A fiam erősítője..
Előzmény, A digit mainon az IC 1612 ledobta a kalapot, ez kezeli a HDMI_In_out-stb.
Nem tudtam beazonosítani, mert szószerint ledobta..
De az erősítő ment, kb 2 évet.
Most elhallgatott, kijelzőn minden ok, addig, még kiírja a UE33 hibakódot.
A digital main ANP7770-06
Nem találok sem újat, sem bontottat.
Javítani meg nem tudom, mert nincs hozzá se-se..
A szoft frissítést nem látja,
valszeg köze van a kalapot emelt IC-nek.
Nem találom, a típusát!
A tanyán lévő rajzból nem jöttem rá.
Ebben kérnék segítséget!
Üdv Pozsgai