Hellótok!
Van egy tárgybéli porszívóm, amivel egyébként semmi bajom sincs, kivéve, hogy a gégecsöve megnyílt.
Nem egyszerű cső, mert 3 vezeték fut benne végig. Levágni és javítani nem hiszem, hogy lehetne, mert be van öntve mindkét vége.
Néztem a neten, de külön a csövet nem lehet kapni, csak rápattintott fogantyúkkal, teljesítményszabályzóval... Ennek az ára pedig 15 eFt felett van.
Van valami jó ötlete valakinek, esetleg olcsó beszerzési forrás vagy használt, de jó alkatrész?!
Előre is köszönettel: szuts
Szép estét!
Samsung SR-L3616B kombi hűtőhöz keresnék memória tartalmat.A vezérlő panel:DA41-00022A.2db vezérlő is van már nálam.Az egyik displayes a másik pedig ledes kijelzőjű.
A segítséget előre is köszönöm.
Üdv!
Sziasztok . Inverteres , mosás ürítés rendben , mikor a centrifugához ér , 9 percnél csak mojjol , kicsit elkezd pörögni , megáll , forog lassan aztán megint pörög , az idő ál , némikor vissza ugrik 14 percre azt így 9 percnél a végtelenségig próbálkozik . Ékszíj csere már megvolt . Valami ötlet ? Motor hiba lehet , ha bár még Samsungba háromfázisú rossz motorral nem találkoztam . Elektronika tud ilyet ?
Kérem, Harley-D,
m_stuart és kozak_g, ne szóljon a topic -hoz!
Hi!
Tudnátok segíteni? Lenne ez a gép a fenti táppal. A IC megrepedt. Ki van öntve az egész zselével. Mit kéne még a chipen kívül leellenőrizni?
Köszi