Sziasztok !
Adott a fenti készülék:
A hibajelenség hogy a hangerőt nem lehet növelni csak csökkenteni, ha ha + gombot nyomom akkor is csak halkul.
ill nem működnek a video bemenetei.
előre is köszi a segítséget.
SAMSUNG KS1A AA41 sassze
Szep napot kivanok minden tanyalakonak !
Szeretnem segitsegeteket kerni a fentemlitett Samsung KS1A AA41 sasszeval ellatott keszuleknel!
A tap mukodik,sor indul van magas,van futes,180V jelen,de nincs G2 fesz.,ha kiszedem a G2-t uresbe van kb 700V,visszarakom van 0,0V.Kondit csereltem 472/3KV de hiaba !
Minden segitseg szamit,
Koszonom szepen!
Jozsef,Nagyvarad!
Sziasztok!
Rajzot szeretnék kérni a nevezett készülékhez.Sassi:KS3A.A tanyán a WS32M66VS8XXEC-t találtam,amely szintén KS3A.A gondom az,hogy a rajzon az R433 ellenállás 5,6Kohm,a készülékben viszont a színjelzés szerint 490kohm van,mérve,29,6kohm.Most nem tudom,hogy ki-kivel is van???
A C 408 4,7nF/400voltos filmkondi teljesen elégett,és megfeketedett az ellenállás egyik oldala,de ettől jól látható a színjelzés! (Citromsárga-Fehér-Citromsárga.Ez =490kom.Azt viszont nem tudom,hogy mérve miért 29,6 Kohm?)
Minden ötletet szívesen fogadok.
Kellemes napot mindenkinek!
üdv: Laci
Üdv!
A készüléket áram alá helyezve a készenlét megjön rendesen. Indítva a led el kezd villogni de semmi más nem történik. A Main és a táp közötti csatlakozót lehúzva a háttér megjön, feszek stabilak. A mainbordon a stabok jók.
gondolom valami szoftware probléma lehet. A mainborard cserén kívűl milyen megoldás létezhet még.