Szevasztok
nyitottam egy uj topikot,mivel a másikban nem ez volt a kérdés,tehát olyan képe van a tv nek mintha a sor fázisa ellenne tolódva illetve,a függőleges sincs a helyén,középen egy fekete csik található.AV ról és antenna jelről is ugyan az a hiba,hol keressem a gondot,a másik topikban emlitett táp nyüszitése meg oldódott a b+ on lévő két kondi cseréjével.Csatolok egy képet hogy milyen a képe.Ja és még egy infó nincs hangja sem.
Üdv kollégák!
Samsung LE32S62 BX/XEH TV inverteréhez keresek SMD trafót. A benne lévő: T51.0120.211 jelű. Nem sikerült találnom beszerzési forrást. Van valakinek ötlete,vagy valami beszerezhető kiváltó típusra. Előre is köszönöm.
K.Gyuri
Helló!
Belépve a service menűbe nem tudom előhívni ahol lehet állítani a tunerek tipusát. Hol találom?
Üdv.: Ízirájder
Sziasztok!
Egyik napról a másikra nem lehet bekapcsolni. Szétszedve készenlétben 12,9V a táp. Amikor próbálna beindulni 11,7V-ra leesik a tápfesz (USB aljzaton ekkor is 0V van). A proci bordája kb. 10 perc után jó langyosra melegszik fel. Sajnos egyenlőre ehhez sem találtam rajzot, így konkrét feszültségeket nem tudok mérni. A
másik tv-vel szemben ennek semmi előjele nem volt a hibás működésnek. Mindkét készülék paraboláról kapja a jelet. Előző nap még nézték, másnap már nem lehetett bekapcsolni. Elvileg kéne lenni készenléti pirosnak amit én nem látok. Ennél is ha a digipanelt lehúzom a háttérvilágítás működik.
Bármilyen segítséget szívesen fogadok, amit előre is köszönök.