Udv tanyalakok!Keresek T370HW02 V0 keresztnevre halgato T-con-t.Kuldok imazst.Elore is koszonom a faradozasotokat.
Tisztelettel:Feri
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
1. Mellékesen, a téma helye a "Wanted"-ben lenne!
2. Mivel már egyszer töröltem a hasonló trehány címért, legközelebb nincs 48 órád. Rögtön törlöm!
Sziasztok!
A fent említett lcd tv inverter panelján megszakadt az F3 poz. számú smd biztosíték. Mindössze egy nagy "D" betű van rajta, én ezt nem tudom milyen kód. Ha valaki tudja a pontos értékét, és megosztaná velem, nagyon megköszönném, nem akarok hasra ütve beletenni valamit. Az inverter panel száma: 4H.V1448.451/C1
( Az smd biztiknek van valahol kód táblázata? )
Előre is köszi: Atti
Sziasztok
Samsung UE32F5500AW LED TV.
Hattervilagitas nem volt, szetszedtem, meregettem a LED sorokat, feszultsegeket, stb.
Ennel a modellnel az osszes LED sorba van kotve (habar sok eres szalagkabel megy hozza) es barmelyik LED meghibasodasa a hattervilagitas kieseset eredmenyezi.
5 LED sor van benne, mindegyiken 9 LED.
Olvastam, hogy Neha a csatlakozok vacakolnak. Megtisztitottam, helyreraktam es tettem egy probat.
Ennel ha lehuzom az alaplap taplalasat, akkor folyamatosan felgyujtja a hatter vilagitast, igy teszteltem.
Mukodott, minden alkalommal. Kicsit meg is mozgattam, razogattam, de minden rendben.
Osszeraktam, kicsit bogarasztam a menut es ujra meghalt.
Gondoltam kontakthiba.
Rendeltem egy LED tesztert.
Nemreg megjott, ujra nekifutottam.
Szetszedve minden rendben, mindegyik LED vilagit, illetve sorbakotve az osszes.
Nyilvan amikor nem mukodik, megvan a tap feszultseg, ezt mertem.
Szetszedve, a teszterrel furcsa jelenseget tapasztaltam. Az egyik LED keslelteve gyul ki. Igaz utana egyforman vilagit a tobbivel, es mindig kigyul, de lehet ez az oka?
Most szetszedve, a sajat tapjarol megint vilagit de nem akarom osszerakni, mert nincs megoldva.
Feltoltottem egy
videot, itt latszik a LED kesese.
Nyilvan, ha lenne keznel egy LED sor, akkor cserelnem, de helyileg nem kapok, a Samsung kepviselet csak teljes szettet (5 darab) hoz, az mar nem eri meg.
A LED sor tipusa:
Sharp_FHD
Lumens D2GE-320SC1-R0
Kerlek adjatok tanacsot.
Minden jot,
Janos
Üdv Urak!
Segítségre lenne szükségem.
Samsung UE40F6320AW típusú készülék bekapcsolása után megjelenik a SMART feliret majd elsötétül a kép (háttérpilács megy) közben villog lassan a stb led eltelik kb 5 másodperc és kikapcsol majd újra be és kezdi elölről.
A gazdája piszkálta és elmondása szerint a factory menübe belépve állítgatott ezt azt és szerinte talán a tv típusát sikerült elállítani és azóta xar.
De azóta a factory menübe sem lehet belépni és a szerviz menübe sem. Valamint értelem szerűen (próbáltam) pendriveről szoftver frissítés sem megy.
Mit lehet ezzel kezdeni???
Segítségeteket előre is köszönöm.