Sziasztok!
Egy ideje szenvedek a fent említett készülékkel. A hiba az, hogy bekapcsolás után 10 másodperc alatt fokozatosan invertálódnak a színek, és így is marad.
Valószínűleg melegedés hatására.
A tápegységet ellenőriztem, és minden jónak tűnik.
A jelenség minden bemeneten, és a menüben is tapasztalható, ezért panel vagy t-con board hibára gyanakszom.
A panel és a t-con típusa:
AUO T230XW01 V1, LVDS bemenettel.
A doksit megtaláltam itt a tanyán:
LINK
Tanácsot szeretnék kérni, hogy hogyan lehet megállapítani, a kettő közül melyik a hibás?
Esetleg ha valakinek lenne kölcsön, vagy megvételre az említett t-con board, akkor arra vevő lennék.
A segítséget előre is köszönöm.
Speccy
Üdvözletem mindenkinek !
Már megint belefutottam egy komoly hibába.
Szeretném megkérdezni a nálam tapasztaltabb kollégákat , hogy mire tippelnek a következő hibajelenséggel kapcsolatban .Én személy szerint a kijelzőt gyanúsítom.
Felraktam egy videót a hiba jelenségről.Itt jobban látható mind egy képről
https://www.youtube.com/watch?v=RxX4h0cLQ5A&feature=youtu.be
A kijelző típusa: LTF400HC01
http://www.galacticaservice.com/reviews/view/?id=24
Van-e valakinek átkötési útmutatója????
Tápfeszeket , kondenzátorokat rendben találtam .
Köszönöm , ha valaki tud valamilyen támpontot adni .
Sziasztok!A fenti lcd tvbe keresek kijelzőt.A típus LTF320AP10.Nincs valakinek bontásból?Köszönöm
Udv mindenkinek!Samsung PS-42C91H plasma.Display bal oldalan regebben megjelent egy fugg.csik ami a mai napra kb.15 mm. szeles fugg. savva avanzsalt(fugg. szines csikok). Allitolag >LOGIC MAIN< lap hiba.Csatlakozok leellenorizve.Valakinek mas tippje?