Sziasztok!
 
A címben nevezett készülék a következő hibát produkálja, feszültség alá helyezve azzaz amikor dugaljba be dugom, azzonal fel kapcsol a háttérvilágitasa, képtartalom nincs, kikapcsolni nem lehett. 
A kérdésem az lenne hogy találkozott e valaki hasonló jelenséggel?
Mérni még nem mértem semmit rajta, mivel nem egy kis tv, s kevés helyem van.
Ezért kicsit célirányosan indulnék neki a javításnak.
Köszönöm előre is az információkat.
Üdv Istvan78!
Sziasztok
A fent emlitett készülékbe keresek egy txt-s processzort SAA5531ps/m4/0298,ha lenne valakinek bontva....
Segitségeteket előre is köszönöm:Ihasz
 Sziasztok!
A fenti tv-t kanadában vették és onnan hozták haza.Azzal kerestek meg,hogy itt nálunk csak egy pár adót fog és azokat is hang nélkűl és fekete-fehérben.Ezen nem csodálkoztam,mondtam nekik,hogy ott más szabvány van(ntsc) és azért nem megy. Megnéztem szervizmenüből sem lehet átállítani PAL normára,tehát maradna a main csere. Kérdésem,hogy tudna-e segíteni valaki egy ilyen main-al és mennyibe kerűlne,mert attól függ,hogy kérik-e a javítását.Amúgy a tv új. Csatolok hozzá képeket. Köszönöm!
![]()
 
Sziasztok!
N65B sasszi, tápból 5v és 13v kimegy a mainra, ott még 3,3v van de 1,9v és 1,25v nincs, készenléti led sem világít, ill 1,7volttal halványan dereng, infravevőn ott a két 5v de nem reagál se távra se gombokra.
Rajzot a mainról  /BN41-01171A/ nem találok sehol ,melegedés nincs, egy kis segítség jól jönne.