Helló!
Az a gondom ezzel a készülékkel, hogy nincs kép rajt antennáról. Tetem bele egy üres epromot, de azzal nem hajlandó menni. A tápot átmértem, de ott megfelelő feszültségeket találtam, igaz van 2 kondi ami púpos, gondolom szar is, de az nem biztos, hogy ilyen hibát okoz, de kicserélem azt is.
Köszi, üdv.. Ízirájder
Sziasztok! :)
Segítséget kérek tőletek a készülék javításához! Bekapcsolás után készenléti LED fényesen világít, 5V stby fesz rendben, de sem a távirányítójával, sem az előlapi CH+ gombbal indítva nem reagál a készülék.
SCT11B sasszészám olvasható a panelján. Két rajzot is letöltöttem hozzá, de egyiken se az a mikrokontroller található, mely ebben a készülékben található:
SAA5290P/043
Tud-e valaki hozzá rajzot küldeni, esetleg egy info-t hogy melyik kivezetéséről vezérli ez kontroller a készülék bekapcsolását? Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv.: Csabafi54
Köszönöm a segítséget a hibakereséshez mindenkinek!
Most már "csak" egy kis szerencse, és valaki bejelentkezik, hogy tud SAA5290P/043 típusú IC-t küldeni!
Sziasztok!
Samsung s16g sasszé ban találtam tt2222jelölésű tranyót infóm viszont nincs róla.
A tranyót én durrantottam el mert kiforrasztottam az r821 et és magas lett a sortáp.Amúgy az alap baja az volt hogy bedugtam a konnektorba ment a tv kb 3 percig utána kikapcsolt de se standby,se semmi vissza kapcsolni nem lehet.ha újra kihúztam bedugtam ment.most raktam bele tt2140et mert más tt kezdetű sorvégtranyóm nincs itthon és megy 2 másodpercet ,kikapcsol.Aki tapasztalt hasonlot kérem jelezzen köszi!
Sziasztok,
Egy Samsung LE40D550K1WXBT tv-hez keresek kijelzőt.
A mellékelt képen látható a címkéje.
Üdv,
Gábor