Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG CZ6844N

TV - EPROM
Type: (E2P)
Size
2.1 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG CZ-6844N CZ6844N CZ 6844
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Samsung (denzitási probléma) SVC failure - UE50NU7022

Hibásan kaptam....

A jobb oldalon denzitási probléma volt eredetileg is. Az él világító ledek csatlakozója javítás után is megmaradt a probléma. (Szulfátos volt a csatlakozó, újra forrasztottam izé csak melegíteni tudtam és némi flux segített)

No ez vajon mi lehet? Szoftveresen friss, 2024 02 hó. 2 szalagkábel megy a kijelzőre... gondoltam hátha szerviz menüből a denzitást lehet sávonként állítani. Nem találtam ilyesmit. Gondoltam a 2 szalagkábel felcserélném, próbára de nem tudom azonosak-e?

Ez most vezérlésből jön, vagy az LCD a hibás? Netán a háttér világító ledek gyengélkednek, csak a fényerő miatt nem látom, hogy szemre dönteni tudjak? Ugyanis 2 LED szalag van benne, és az eredetileg kontakthibás oldalon van a képeken látható denzitási probléma.

Érdemi szerviz manualt nem sikerült találnom hozzá.

samsung plazma
Udv mindenkinek!Samsung PS-42C91H plasma.Display bal oldalan regebben megjelent egy fugg.csik ami a mai napra kb.15 mm. szeles fugg. savva avanzsalt(fugg. szines csikok). Allitolag >LOGIC MAIN< lap hiba.Csatlakozok leellenorizve.Valakinek mas tippje?
SAMSUNG UE32F5500AW lcd TV, a kép fényereje nagy, alig látszik és vibrál - megoldva
Üdvözlöm a Kollégákat!

A fennti TV Tconján levő gamma IC erősen melegszik, forró. Az IC kódja:MAX9684A. Megkérdezném a tapasztaltabb kollégákat: ez típushiba, vagyis ez az IC meg szokott hibásodni, csak úgy minden külső ok nélkül, vagy a Tconon levő egy másik alkatrész (tápIC) a hibás?
Előre is köszi a segítséget.
Tisztelettel: Zsolt.

Boldog Újévet kívánok minden Kollégának!

Kicseréltem a T-cont mert nem tudtam beszerezni a gamma korrektor IC-t és a TV tökéletesen müködik.
Még egyszer köszi a segítséget.
Samsung tv
Samsung VDP procis 70-es tv olyan hibajlenséget produkál amit TV-ben még nem láttam. A fényerő mint ütemesen, egyenletesen változik. Tehát kb 1 perc alatt kivilágosodik hirtelen elsőtétül,majd lassan növekszik a fényerő, már meghúzza a tápot is és kezdi elölről. Akinek van ötlete kérem segítsen ha tud. Köszönettel veszem. A sugáráram a fényerő fügvényében -15v és 15v között változik, VDP proci cserélt, RGB oda-vissza átnézve, VDP tápszűrő kondi cserélve.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce