Üdvözlet mindenkinek!A címben említett készülék a következő hibát produkálja.Bekapcsoláskor a tv szépen elindul megjelenik a hang majd a kép tökéletesen működik kb 1 másodpercig aztán kikapcsol és újra bekapcsol teljesen magától,ezt megcsinálja 15* aztán nem kapcsol ki működik rendesen.Előre is köszönöm a hozzászólásokat a segítséget.
Sziasztok!
Holnap hoznak egy ilyet.
Kollégám szerint ez beszerezhetetlen hozzá. Szabad vele vesződni vagy le kell bontani?
Üdv:
Pityesz
Sziasztok!
Most cseréltem inverter trafót, és néztem egy órát, de kikapcsolt és újra indult, ezért a szervíz menübe akartam belépni, de nem lépet be. Most meg csak egy pillanatra van kép és kikapcsol ezután meg be is kapcsol, ez most szoftver hiba lenne? Valakinek nincs meg? A flash icék MX25L6405DMI-12G, mind kettőbe bele kell írni a tartalmat?
Main lett benne cserélve, és működik a tv.
Sziasztok Tanyalakók!
Egy "kis" segítségre lenne szükségem!
Adott egy Samsung LE37A330J1 TV.
Előéletéről nem sok mindent tudok. Úgy került hozzám ,2-3 éve állt. Bekapcsoltam kb 20-30percig tökéletes kép volt benne megfelelően éles!
Ezután elhalványodott a kép. Púpos kondenzátort, forrasztási hibát nem találtam, átnéztem.
1-2 óra járatás után is ugyan ez a probléma.
Csatoltam képet a problémáról!
A Válaszokat, tippeket,tanácsokat előre is köszönöm!
Tisztelettel: Csady