Sziasztok!
Samsung UE32K5100 tv-hez bontott BN94-10853P main board-ot keresek .
Köszi, colore
Szevasztok
Hoztak egy ilyen tv t ami a következőket produkálja bekapcsoláskor a képen hirtelen megjelennek a viszafutási csikok aztán eltünnek a szinek is átmennek hol piros hol kék ha ráálok a muszerrel analóggal lemegy 400 voltra de viszont valamikor 600 on felül is fel ugrik,lehet hogy szakadt a trafón belül a poti rész,meglehet e itt is próbálni a g2 tőt kinyerni a kollektor feszültségből külsőleg?
A címben említett plazma tv érdekes hibát produkál. Amikor hozzám került, zárlatos IGBT-k voltak az LJ92-01847a panelen és az LJ92-01846A panelen.
A zárlatos alkatrészek cseréje után ad képet a készülék, de szemcsés a kép és az egyik hűtőborda nagyon melegszik, kb 30 másodperc után a rajta kévő IGBT zárlatba megy.
Találkozott már valaki hasonló hibával?
Sziasztok!
Elegem lett mostmár a D-szériás Samsung TV-kkel, szeretném helyettesíyeni valamelyik olcsó aliexpresses univerzális alaplappal, de melyikkel lehetne ?
UE37D5500 ben a kijelzô AUO LD370BGB a T-Conon T370HW05 V0 amit a panelook.com ad: 1920x1080 10bit 2ch 51pin
Amiket én találtam az mind 30pines (2x15p) LVDS-es konektorral van ami szerintem nem elég a 10 bithez, 40pines (2x20) kabelt talaltam de hozza valo alaplapot nem.
Csak alaplap kellene , a tápegység jó meg a tápegységen van az EDGE-led driver is.
Ezért nem szeretnék kombó lapot (táp+proci egy lapon)!
Meg ne legyen 2 emelet magas RCA-kkal, mert akkor nem lehet lecsukni a fedelét.