Sziasztok !
Sajnos csak ennyit tudok a mosógépről . A vidéki szerelő nem közölt többet. Kettő éves mosógép .Már nem garanciális . A villanyszerelő kolléga , ahogy "b...ta" egyszer bekapcsolt .Nekem azt mondta táp hibás . Direktbe bele engedve a villanyt a 16V megjelent . Az 5V és a 12V nem .Továbbra sem lehet bekapcsolni .
Ehhez kérem a segítségeteket!
Sziasztok!
Az ügyfél nem kéri a javitást .
Köszönöm szépen a hozzászólást.
Sziasztok az érdekelne, hogy a fent megnevezett mosógépbe milyen csapágyak és szimering kell.
Mert sajnos a szerviz manuálja nem írja.
A válaszokat előre is köszönöm.
Vozár L
Hi!
Lenne ez az inverteres gép.
Hol bezárja azt ajzót, hol nem.
Tehát ha nem zárja, akkor csak néz ki fejéből, nem jelez hibát az indításnál, hogy nincs bezárva az ajtó.., csak nem reagál a start gombra..
https://www.appliancespares.nz/products/samsung-washing-machine-pcb-dc92-01780x
Nem ajtó zár hiba azt néztem, szerintem a PTC-t nem vezérli a panel...
Nincs valakinek anyaga erről a panelról, hogy mi hol van??
Kösz
Sziasztok!
Samsung EcoBubble 6kg mosógép motor nem indul. Hagyományos szénkefés motoros gépeknél fordult elő már sokadszorra, hogy ha gondol egyet a gép akkor a motort nem forgatja. Ajtót lezár, vizet beenged, idő csökken, de csak áll a gép, hibakódot nem ír. Van hogy lemegy pár mosás rendesen és utána megint ez a hiba.
Szénkefék jók, cseremotorral is ezt produkálja, nincs dugulás, lugszivattyú jó. Gondolom itt is valami forrasztás hiba lehet az elektronikán (de hol?) )mint az invertreres testvéreinél.
Már sokadik ilyen gép ami ezt produkálja, tuti típus hiba és kezdem unni, ezért gondoltam hátha valaki tudja és meg is osztja a titkot.
Köszi előre is a segítséget.
Üdv: G.