Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG TA350 LT24A350 HDMI2

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
256.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG TA-350 TA350 LT24A350 HDMI2 TA 350 LT 24 HDMI
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Samsung ch: S61B képhiba
Tisztelt kollégák! Amint bekapcsolás után megjelenik a kép, 1-2 s múlva eltűnik, helyette fehér alapon sűrű vízszintes csíkok lesznek és kikapcsol stdby-ba. Pár s után kezdi előlről.. A CXA2165-öt enyhén melegítettem,de semmi változás. Merre érdemes továbblépni ?
Samsung UE46C6600UWXXH LED tv-n függőleges csíkok
Sziasztok!

Samsung LED tv-n függőleges irányban csíkok jelennek meg, van mikor színesek mindenféle színben, van mikor csak fehér vagy egyéb más szín, van mikor színtelen és csak csíkos a kép. De amikor megpiszkálom (megütögetem vagy erősebben megnyomom a 3. képen lévő panel fölött) a tv hátulját akkor előbb-utóbb kitisztul a kép és akár 1-2 napig is jó. Amikor kitisztul utána működik órákat is akár aztán a következő bekapcsolásnál vagy csíkos megint vagy éppen semmi baja. A szalagkábeleket megpiszkáltam, akkor segített de utána csak maradt a jelenség.

Nem egy mai darab ezért kérdezem, hogy érdemes ezzel foglalkozni vagy kuka? Használtan 7 ezerért lenne bele T con panel úgy látom, de nem vagyok benne biztos, hogy akkor megjavulna.
 
Samsung ck 3312
Sziasztok!Olyan problémám van a tv-vel,hogy bekapcsoláskor a készenléti led kb. a fele fényerejére csökken és ennyi.Se kép se hang.Régebben táp baja volt,de kondicserékkel jó volt 2 hónapig.Most romlott el. A válaszokat előre is köszönöm.
Samsung CK5020 SCT11B hanghiba
Sziasztok, van itt egy ilyen készülék javításra. Az a gondom vele hogy AV-ről nézve van egy alapzaj (surrogás jellegű). A hangerőszabályzástól független, kivéve ha nullára veszem a hangerőt, ebben az esetben eltűnik. de ha már 1-re állítom, akkor kezdődik. Ez így van, akár DVD-t, akár beltérit dugok rá. A tápegysége rossz volt, (145 Volton járt) SMR KITT beépítése után ez rendbejött. Rajzom van, ötletem nincs a hanghibára. Scartcsati kissé kontakthibásnak tűnt, azt is átforrasztottam. Esetleg ötlete valakinek?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce