Üdv mindenkinek!
Javitom ezt a plazmát melynek az y panelján (LJ41-05075A) 2db RJH3047
és 1db FGT313 igbt rossz. Az utobbit mivel helyetesithetem?
Y-bufferen (LJ41 05077A) legalso ic (AN16379A) mellet egy 10k ellenállás is megszakadt, vagyon az ic is rossz? Ki lehet ezt mérni?
Köszönök minden segitséget!
Sziasztok!
A képen látható hosszú folt szerintetek is kijelző hiba? A tv 6 éves ue40f....
Ha világos a kép akkor alig látszik. Élőben még nem láttam. Először a fehér plexire gondoltam, de nem hiszem, hogy koszos lenne vagy tévedek? Köszönöm!
Sziasztok! Tudja valaki honnan lehetne ilyet rendelni? Sini nem tudja beszerezni és szervizes ismerősök sem. Ez sajnos oldalvilágítós és ívelt.
Ha nagyobb lenne nem tudom le lehet-e vágni úgy, hogy a vágás ne befolyásolja a megvilágítást?
Üdvözlet!
Volna egy villámkáros Samsung UE43NU7122K készülékem.
A benne lévő alaplap száma BN96-47717A a meghajtott kijelző : CY-NN043HGEVEH. BOE kijelző
Sikerült egy ismerőstől szerezni ,szintén UE43NU7122K készüléket, de ebben más az alaplap száma
: BN9646787A a meghajtott kijelző : CY-NN043HGAV6H AUO kijelző
Ezek szerint, ezeket több kijelzővel is szerelték, és mint kiderült, a Main alján egy kis SMD jumperrel jelölve is van , vagy 5 fajta kijelzőtípus.
A két alaplap nem csereszabatos sajnos, kérdés, megoldható a működő alaplap berakása, a villám csapott helyett, vagy sem, mert gondolom, nem annyi, hogy átforrasztom a jumpert :)
Természetesen észerű keretek között.
Köszönöm a segítséget! Hátha találkozott már valaki ilyennel.