Sziasztok! a fentemlített masinához(4:3) kérnék segítséget.Kellene egy megírt eeprom ( 24c32w6) a tipusa smd kivitel.Sajna nincs íróm, a procin lévő matricán ez szerepel: OMGEPU 1012 2004.10.13(2) 0509 V04/07/16. Ha valaki megtenné hogy küld egy megírt példányt hálás lennék érte,természetesen nem ingyen gondoltam.Válaszotokat előre is köszönöm. Tisztelettel ! Jenő.
Szép estét, tisztelt kollégák!
Samsung CZ-28V53N TV képe elmegy visszajön, és ezt csinálja folyamatosan. Rámértem a képcső panelre, és a szín jelek mennek el, és jönnek vissza, vagyis betorzulnak úgy láttam.
Az a prociból jön, de nem tudom hogy mi miatt lehet!
Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok!
Samsung LE32A431T2 típusú LCD tv-ről lenne szó.Olyan hibával került hozzám hogy a kép,műsor nézhető rajta,de nagyon világos,ködös nagyon zavaró a szemnek,szín,kontraszt,fény beállításokra nem reagál.Gondoltam írok hátha valaki esetleg tudna segíteni,mielőtt nekiesnék.
Előre is köszönöm a válaszokat!
FLY001
Sziasztok!Olyan problémám van a tv-vel,hogy bekapcsoláskor a készenléti led kb. a fele fényerejére csökken és ennyi.Se kép se hang.Régebben táp baja volt,de kondicserékkel jó volt 2 hónapig.Most romlott el.
A válaszokat előre is köszönöm.