Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG VC8600B SERIES

HOOVER - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
3.7 MB
Page
23
Category
HOOVER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
SAMSUNG VC8600B SERIES service manual (1st page)
Preview of SAMSUNG VC8600B SERIES [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
SAMSUNG VC8600B SERIES service manual (2nd page)
Preview of SAMSUNG VC8600B SERIES [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    SAMSUNG VC-8600B SERIES VC8600B VC 8600
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant HOOVER forum topics:
Samsung P 801 mosógépbe való Triac M2LZ47 helyetesítőjét keresem.(Lezárva,a gép bontásra kerűl).
Üdv! Samsung P 801 mosógépbe való Triac M2LZ47 helyetesítőjét keresem, a BTA 204 nem vált be amit az adatlapján javasolnak. Az ajtókapcsoló zárlata vitte el a triacot. A panelen kelettkezett fólia szakadásokat kijavítottam,hozattam a BTA 204 est bele,mert az eredetit nem tudták beszerezni. Más hibát nem találtam rajta,persze még lehet mert nem vettem észre.. Ajtózár bele cserélve,működik. Panelbe a triacot beraktam,de a próbakor az " Ed " hibakódot adja ,kis idő multán. Ami az ajtó nincsen zárva jelzés. Szóval ez nem igazán jó helyette,vgy még valami szakadás lehet a körben,ezt még kikéne méregetni.. Ha valaki tud helyette valami mást,köszönettel veszem. Lezárva,a gép bontásra kerűl,donor alaktrésznek ha valakinek esetleg kéne belőle alkatrész,jelezze!
Samsung WW70K5210UW/ZE mosógép ajtózáráson kívül nem csinál semmit.
Sziasztok.

Samsung WW70K5210UW/ZE mosógép ajtózáráson kívül nem csinál semmit.
Bekapcsolás, program választás után indítom akármelyik programot, ajtót lezárja (kulcs jel megjelenik, és valóban le is záródik az ajtó, samsungokhoz szokásosan villog az éppen futó ciklus embléma) kb. 10 másodpercig semmi, aztán sípol egyet (az embléma folyamatosan világítani kezd) lugszivattyú elindul, utána a kulcs villog és 1 perc múlva kinyílik az ajtó.

Ajtózár jó, próbáltam cserével is. Fűtőszál jó, nem test zárlatos, nem szakadt. Vízszintszabályozó ill. motor csere is volt, de a hiba maradt.

Tettem fel egy videót a hibáról hátha így könnyebb: https://www.youtube.com/watch?v=wOKArIN4CCU


Köszi

Üdv.: G.
Samsung mosógép panel tápkör ellenállás beazonosítás
Üdv Mindenkinek!

Samsung mosógép táp körben lévő ellenállás értékében kérnék segítséget. 
Jól azonosítottam be, ha 2,2 Ohm-nak gondolom. Eddig átlagban 22 vagy nagyobb ellenállásokkal találkoztam.

IC típusát QR2280Z-nek azonosítottam. (eddig LNK meg TNY volt amivel találkoztam)

Köszönettel

Üdv
Opeles
Samsung RS20CCSL hűtő a normál tér hőfokjelzője villog.
Kérem sistvan ne szóljon a topichoz!

Hi! 


Tudnátok Segíteni? lenne ez a hűtő.
https://www.obchody24.cz/chladnicka-amer-samsung-rs20ccsl
A mélyhűtőrész -18 fokos, de a normál tér már 11, és villog.

Mi lehet? Kösz.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce