Üdvözletem!
Van a tárgyban említett erősítő amihez szükségem lenne egy magyar nyelvű használati utasításra. Hátha valakinél lakozik egy. Segítségeteket előre is köszönöm.
üdv Tamás
Sziasztok! Fent említett típusú CD lejátszó nem forgatja a lemezt és magától ki be csukogatja a tálcát. Ilyet még nem szedtem szét, ezért kérném a segítségeteket nameg persze erőszakoskodni se akarok vele mert van ára is.
Sziasztok
A napokban hoztak javitásra egy KLIPSCH SUB12 subwoofert. Szép és nagy. Nem tudom megjavitani mert tőbbekkőzőt nem értem a mükődési elvét és nincs hozá rajz. Ez egy olyan D osztályu végfok amelykben aluláteresztő szürő és audió jel által vezérelt PVM nincsenek, telyes hidas kialakitás de valahogy nem BTL. Nem szeretném a kapcsolást lerajzolni mert nem lesz megfizetve. A kapcsolási elvet fényképen melékelem. Tudom hogy a FET tranzisztort nem ugy jelőlik mint a BJT, de talán kőnyebb megérteni. Van valakinek ehez rajz? Hogy mükődik? Maga a végfok egy PWM? Az biztos hogy kapcsoló üzemmódu végfok de ez D osztály?
Amugy a vegfok 100V flotáns tápfesze megvan, de a UC3842 nem reszket, ez 25V ot kap és egy külőn 12 lábas panel.
Tiszteletel, Maghiar Simion, Romania.
Sziasztok.
A fenti kétkazettás rádió-magnót javítom.Az a hibája, hogy a kazettát min. kétszeres sebességgel játssza le.
Mi lehet a kínja neki? A motorra 4 derót megy. Olyan mintha nagy sebességű másolásnál(hi speed dubbing) hallgatnám, de ennek a kapcsolója jó és ki/be kapcsolva is ugyanilyen gyors.Ha valakinek van rajza róla légyszi küldje el. Köszi.