Üdvözlet Mindenkinek!
A készüléken kb.egy óra üzem után elmegy a kép, a képernyő jobb oldalán zöld csíkok jelennek meg, ahogy az első melléklet mutatja.A hang rendesen működik, lehet csatornát váltani, de ekkor a képernyő kékre vált /második melléklet/. A készüléket kikapcsolva, majd ismét bekapcsolva hibátlanul működik több óráig, néha napokig, majd ismét visszajön a hiba a leírt módon.
Kérem a segítségeteket a hibaok feltárásában.
Sziasztok! Javítottam a távirányítót, a Power gomb elkoszolódott, utána le akartam tesztelni, de nem tudom, hogyan lehet. Nincs benne infra LED, azaz ez nem egy infrás táviránytó. A nyomógombos panel alján egy kis NYÁK lemezen egy "rádiós" rész van ráépítve. Viszont antennás frekimérőkkel sem tudtam semmilyen kimenő jelet érzékelni, így nem jöttem rá, hogyan kellene ezt javítás után tesztelni. Van valakinek erre ötlete?
Udv mindenkinek!Adva van egy Sharp LC-32D44E-BK tipusu lcd aminek nem vilagosodik ki display-je.St.by van,inditaskor atvalt a led,megjelenik a 9v,13v,63v de a diszplay nem vilagosodik ki es par masodperc mulva visszaall st.by-ba.A gazdi allitja hogy egy ideje par ujrainditas utan meg mukodesbe lendult a cucc.A kondik jok.Valaki tud-e olyan empirikus modszert amivel megtudnam allapitani hogy az inverter biztosan jol mukszik e vagy a cfl-ek valamelyike netan doglott?Elore is koszonok minden faradozast!