Sziasztok!
Bekapcsoláskor csak villog a stby led.Elsőként mindent átmérve a tápok jók a firmware szorulna frissítésre, átnézve a topikokat nem találtam ilyet.
Bízom benne, hogy azóta akadt valakinél.
Ebben kérnék segítséget tőletek.
Köszönettel : Laci
Sziasztok!
A fenti készülék táphibával került hozzám.Ebben nincs is semmi különleges, de a baj az, hogy a táp és az inverter kösös panelon található./RUNTKA 395WJQZ/Ezért ha beszerezhető lenne is biztosan drága multság lenne, de nincs. Marad a javítás. A fő baj egy smd
ic LD 7576GS ami szintén alig létezik és igen drágán /Kb. 8000Ft./
Amennyiben valaki tud forrást ezekhez, vagy esetleg akad a fiókban,
Szükségem lenne a segítségre.
Köszönöm: Laci
Sziasztok adott ez a készülék,ki bekapcsolható háttérviágitás gombokra változik tehát elvileg a main él.A t-con a 12v-ot megkapja a biztositék jó van egy duál fet(FDS6930B)innen fesz sehova a t-con tipusa runtk dunkt 4593tp ez az első tippem valakinek ötlete?
SziaSZTok!
Került hozzám két ilyen panel, azt hiszem tv-t összerakni nemsok értelme van. Paneloknak nemtudom mi baja, de mivel sharp egy buza, ha vkinél van sharp javításon ne habozzon írni, hátha megmenthető ezekből egy msáik.
Üdv:
Pityesz