Üdv!
A címben említett műszaki remekmű a napokban került hozzám. Hát volt gondom nem mondom, csak pislogott az egyik led, a hiba keresése közben random leverte az automatát. Kedvezmény gyanánt a pumpánál (is)rossz volt a tömítés. Kiderült, hogy a hőbiztosíték volt rossz azért a pislogás. Vízzel minden jóval feltöltve ismét áramszünetet rendelt el, a kábel toldva volt annak cseréjénél kiderült, hogy a hálózati szűrőegység átütöget néha. Aztán kiderült, hogy a kávé nem jut el a pohárig, a központi egység szelepjeit kitakarítva néha már jött a nedű......a zacc tartályba. További tisztogatás után jutottam el a selejtezés határára, most már a gép alá is képes lefőzni a kávét. Hogyan tud a folyadék a gép alákerülni, tudna é valaki egy robbantott rajzott mert nagyon nem értek néhánydolgot. Köszönöm a figyelmet !
U.i: természetesen teljes tisztogatáson esett át, minden cső, szelep. kazán tiszta, átjárható .... vizügyileg.
Üdvözletem a kollégáknak!
Lehet volt már itt a fórumban téma a következő, hogy mivel és milyen anyaggal lehet helyettesíteni a kis négyszögletes megkopott filceket, vagy párnákat a siemens illetve bosch mosógépek teleszkópjaiban.
Eddigiekben bontott jó állapotú lengéscsillapítókból szedtem ki és azokat felhasználva javítottam meg ezeket a teleszkópokat.
Mostmár viszont nagyon kikoptak a donor anyagok.
Néztem már egérpadot, nyilászáró szigetelés csíkokat. De sajnos véknyabbak a kelleténél.
Valakinek van e valami jól bevált ötlete ami anyaggal ezt a kis filc vagy szivacsos szerű dolgot tudja helyettesíteni és hatékony?
Köszónöm az ötleteket és segítséget előre!
Ferenc
Üdv!
A nevezettnek nem megy a szivattyúja, illetve néha egypillanatra megindul. A kijelzőn az összes funkció állítható, vizet beereszti. Indításnál az ürítője megy, illetve leszívja a vizet. Nincs nálam, javítható a helyszínen vagy bonyolultabb a hiba? Ha valaki esetleg találkozott ilyennel kérem jelezze. Köszönöm!
Sziasztok!
Cserélve lettek az alkatrészek, ki kellene próbálnom asztalon, így átraktam javítási fórumba.
105N5000 a típusa, esetleg milyen FET-et lehet belerakni az FDD5N50FTM-WS helyett.
