Sziasztok!
Került hozzám ez a mosógép ezzel a hibával.
Nem én vagyok az első aki küzd vele, mert előttem valaki szénkefét cserélt a motorba, de gondolom neki sem jött össze a hibakód törlése.
Motort beindítottam hibátlan.
Kerestem itt a tanyán elég sok infót találtam erről az F21 röl, több variációt is, hogy hogyan kell törölni.
Fél óráig szórakoztam vele de egyik variácó sem jött be, nem törlődik.
Van rá még esély vagy kuka a panel?
Köszönöm!
Üdv' Mindenkinek.
Még nem láttam a gépet, azaz három éve szénkefecsere általam.
De Csepel nekem már kissé messze van.
Üdv!
A címben említett műszaki remekmű a napokban került hozzám. Hát volt gondom nem mondom, csak pislogott az egyik led, a hiba keresése közben random leverte az automatát. Kedvezmény gyanánt a pumpánál (is)rossz volt a tömítés. Kiderült, hogy a hőbiztosíték volt rossz azért a pislogás. Vízzel minden jóval feltöltve ismét áramszünetet rendelt el, a kábel toldva volt annak cseréjénél kiderült, hogy a hálózati szűrőegység átütöget néha. Aztán kiderült, hogy a kávé nem jut el a pohárig, a központi egység szelepjeit kitakarítva néha már jött a nedű......a zacc tartályba. További tisztogatás után jutottam el a selejtezés határára, most már a gép alá is képes lefőzni a kávét. Hogyan tud a folyadék a gép alákerülni, tudna é valaki egy robbantott rajzott mert nagyon nem értek néhánydolgot. Köszönöm a figyelmet !
U.i: természetesen teljes tisztogatáson esett át, minden cső, szelep. kazán tiszta, átjárható .... vizügyileg.
Sziasztok!
Az új fajta Sienes, Bosch mosogatógépekben miután eldurrant a fűtőszál (E.G.O:) és cserélem jó fűtésre, sok esetben csak rövid ideig adja rá a fűtést és alacsony a hőmérséklet.
A szárítás sem megfelelő.
A hőmérséklet érzékelő jó mindig.
Sikerült már valakinek javítani ezt a hibát? (nem a panel cserére gondolok)
Üdv!