Sziasztok!
Siemens WT46E103/30 szárítógép ajtótömítés helyettesítésére keresek megoldást. A benne lévő sajnos elszakadt több helyen, és emiatt enyhén ereszt (csöpög) az ajtó alatt. Rotovill-től kértem árajánlatot rá, de közölték hogy már nem rendelhető, és helyettesítőt sem tudnak.
Siemens ajtógumi kódja a rajzon: 0228
Köszönöm előre is a segítőkészségeteket...
üdv.: G.
Mosógépem egyszer csak elfelejtett fűteni. Fűtőszál nem szakadt, jó. A mosógép aljában van egy műa.dobozban egy panel (nehezen hozzáférhető, ezért még nem tudtam kivenni), ha jól sejtem, ez lehet az ún. Power Module. Ha minden igaz, ebben van a fűtési relé. Legalábbis , mivel erről a gépről nem találtam rajzot, más Siwamat Plus rajz alapján.
Kérdés: úgy látom, hogy a működtető kártya csak egy 4-vezetékes csatival kapcsolódik a Power Module-hoz, ezek szerint ez a Power M. is egy komplett elektronika, amit a Működtető Kártya digitálisan vezérel?
Ötlet van-e, vajon merre keressem a hibát? A Power Module-ban vagy még korábban, a Működtető Kártyán?
Kösz előre is a segítséget
Üdvözlet Mindenkinek!
Keresem a következő Bosch-Siemens fűtőmotor átalakító kábelszettet (3 fűtés kivezetésről - 2-re). - Ha egyáltalán lehet külön kapni. De ha meg tudnátok mondani a pontos bekötést az is jó lenne.
Előre is köszönöm a segítséget.
Kaptam egy fotót. Bárkinek jól jöhet!
Kérem Kalexet, hogy ne törölje a beírásomat, mert a gépen az adattábla olvashatatlan, és a kezelésin sincs tipusszám, segítségre viszont szükségem lenne.
Kedves mesterek!
Keresek a Siemens mosogatógépemhez egy bontott, működőképes, és megfizethető keringető szivattyút. Sajnos új gépre nincs fedezet, ez meg állandóan megszorul. A vasmagja agyon van rozsdásodva, és a pajzs ferdén áll. Hiába kalapálom helyre, egy idő után megszorul.
A kódja: 00 263 313. felteszek egy képet is, hátha segít.