Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SIEMENS WM08E260TR 16

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
355.1 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar siemens manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SIEMENS WM08E260TR 16 WM 08 260 TR
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Siemens E14-47 F21 hibakód kiszedése
Sziasztok Veszprém piacon vettem ezt a mosógépet. Bekapcsolás után egyből az F21 hibakód várt amit nem tudok kiszedni. Próbáltam hogy: ajtó becsuk- programkapcsoló alsó ürítő állásba - centiválasztógomb benyom- programkapcsoló 1 tovább - majd kikapcsol. Tapasztalatom hogy semmire sem reagál, f21 villogásán kívül semmi más reakció. Lehet nyomógombok sem jók de tesztelni sem tudom így. Van valami ötletetek?
Siemens EQ.6 plus S100 Hall szenzor problema
Sziasztok

Van egy Siemens EQ.6 plus S100 kavegepem.
Lyukas volt benne a bojler, ezt csereltem. Szetszedve is probalgattam, ezert a vizszint erzekelo Hall szenzort atvertem egy magnes pasztillaval.
Ennel a tipusnal ket Hall  szenzor van egymas folott, az egyik az alacsony vizszintet erzekeli, a masik az edenyt (ilyenkor a magneses uszoka elegge lent van, a masodik iranyaban).
Egy ideig felre volt teve a gep, ekkor a magnes ott volt rajta a magnes, aztan osszeraktam.
Tegnap elovettem es akkor ert a meglepetes: nem latja sem a viz sem az edeny hianyat.
Lehetseges, hogy a Hall szenzor meghibasodott a hosszabb ideig tarto magneses tertol?
Nagyon nem akarom szetszedni, ennel a tipusnal nem csavarokat hasznalnak, hanem muanyagok vannak osszepattintva, ritkan ussza meg tores nelkul.
Gondolom ettol nem szabadulok, de azert kerlek mondjatok velemenyt.

Minden jot,
Janos
 
Siemens Siwamat XL536 indítás után visszaugrik készenlétbe.
Sziasztok! A fent említett gép indítása után pár másodpercel visszaugrik készenlétbe és leáll. Az ajtó lezár,át is ad rendesen,motor rendben,fűtőszál,ntc jó!A panelen sem találtam semmi különöst! Valaki találkozott már ilyen hibajelenséggel kérlek segítsetek!Köszi!
Siemens KD30NV40/02 Hűtőszekrény fagyasztó része megolvadt.
Sziasztok. A címben szereplő hűtőszekrényt selejtezni akarták mert hibás. Kérem hogy nézzetek rá, érdemes foglalkozni vele vagy kuka? A hűtőt bekapcsolva elindult a kompresszor és el is kezdett hűteni. Viszont a ventilátor nem ment benne mert a tekercse szakadt volt. A gyári ventilátor több mint 20ezer forint ezért az Orcynál vettem 5ezerért egy hasonló ventilátort ami belefért. Miután összeraktam végre a hűtőben is hideg volt. Éjszakára hagytam bekapcsolva és hajnalra a fagyasztó alsó részén a műanyag elemek megolvadtak. Szétszedve egy szenzort találtam hibásnak, az elektronika nagyon megégett és a műanyag belső burkolat is sérült. Az elektronikát segítség nélkül nem tudom javítani, alkatrész és a vezetősávok nem látszanak csak egy nagy nyílás. Miért lehetett ennyire meleg a hűtőben? Rajzot nem találtam így elsőként az elektronika javításához kérnék segítséget. A fűtés jó és a másik két szenzor is jó. A ventilátor szerintem gyorsabban jár mint a gyári mert eléggé hangos volt a gép. Ezt valahogyan lehet lassítani?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce