Üdv!
Képeltérítést javítottam, de még van egy olyan baja hogy a hang időnként eltűnik. Valószínűleg nem kontakthiba, próbáltam megütögetni, de nem lett jó, csak akkor jött vissza ha a hangerőt emeltem fel vagy le. Úgy néz ki most végleg eltűnt, bármit csinálok vele. Ha a műveleti erősítőhöz hozzáérek akkor zúg, tehát elvileg onnantól rendbe van. MSP3400-as hangproci van benne, próbáltam a lábain végiglépkedni egy másik erősítővel, de sehol sincs hang.
Mi lehet ez?
Kösz előre is!!!
Sziasztok!
Adva van a fenti tv, aminek a kijelzője új dimenziókat nyitott.
Ehhez keresnék működő kijelző panelt.
Vagy végső esetben eladó lenne alkatrésznek.
Köszönöm, hogy benéztél.
Üdv!
A jelzett gép nincs kép, rossz a világítása. A megvilágításért 3 csík csíkban elhelyezett led sor van, párhuzamosan kivezetve a tápra. A ledes 3 v-k miért nem világít egy csík sem ? Elképzelhető, hogy a mind a 3 megsérült, kiégett egyszerre ? Köszönöm a figyelmet !
Tisztelt Kollégák!
A fenti IC-vel van problémám, mivel úgy gondolom hogy leginkább TV alkatrész lehet, kíváncsi volnék melyik TV-ben lehet ilyen (ezért a TV topic). Ha valaki látta már valahol kérem jelezze, meg akarom nézni, hogy hogyan építették be. A gond az, hogy 3V feletti hangerőszabályozás felett gerjed, és sehogy sem tudom megszüntetni. Hátha látok valami trükköt a konkrét alkalmazásban.
üdv
bbgames