TISZTELT URAIM. szaki.segitség kellene ehhez a TVhez.mert ezzel a problémával még nem találkoztam. A hiba leirása a következő-----stand by ből indul nagy fesz.fütés van hang egy pillanatra beugrik aztán csend kép nincs a screent picit feljebb véve kék /halvány/ csikokkal van fény /halvány/.Kb 30sec.a led villog 5.ször.szünet majd megint 5.periódikusan.Azt tudom hogy letiltás AKB-5 hiba de hol keresem segitsetek légyszi. előre is köszönettel CICNE23./ÁRPI/ /FE-1sasszé/
Kedves kollégák!
Ez a készülék,bekapcsolás után a logót(bekapcsolási)hang kíséretében feladja,majd megmarad a háttérfény. Ezt a folyamatot háromszor négyszer megismétli,majd nyolcas hibakódot villog. Nem tudom,hogyan lehetne frissíteni,vagy resetelni.
üdv.
Tiszteletem mindenkinek!
Van ez a fent nevezett förmedvény,(SONY KV-21T1K)minek problémája hogy beindul a nagyfeszültség de le is áll. A sor tranzisztor melegszik sorkimenőtrafó szekunder oldaláról a feszültségek meg vannak miután a készüléket bekapcsoltam s sorkimenőtrafó 4-es lábán ahol 200V nak kellene lenni ott csak 158V-ot mérek.Ha valakinek van valami ötlete azt szívesen venném.Scopal néztem sormeghajtó jelet az megvan,ha nincs nagyfeszültség akkor is.
(A sorkimenő az új)!Ja és természetesen a képcső sem fűt!Tehát még egyszer a jelenség,bekapcsolom a készüléket akkor egy pillanatra hallani lehet hogy elindult a nagyfeszültség és aztán semmi csak a azt lehet hallani hogy a megy a függőleges eltérítés.
Várom megtisztelő válaszotokat.
Üdvözlettel:buszosgyuri!
Sziasztok!!!
Ehhez a döghöz keresek ventillátort: http://www.clubafaceri.ro/director/stand/22021/263796/Ventilator+70x70x20+sirocco-TYF310LJ01.html
Lehet szerintetek ilyet venni valahol?? Esetleg ettől a román cégtől? Csak nem értem az egészet./nem tudok románul/
Köszi!
Zoli