Sziasztok!
Van ez az erősítőm, az a gondom vele hogy nincs kijelzés rajta így nem is működik. A rajzott letöltöttem hozzá, de afolia ami az előlapra megy az egyes lábon testet ír, de én itt 12V-ot mére, lehet hogy hibás a rajz, vagy megszakadt valami benne. A fűtése megy a kijelzőnek, meg dereng néha benne valami. Mi lehet vele, mert én még nem találtam benne csak egy zárlatos zénert, de ezen felül semmi mást.
Sziasztok! A címben szereplő MC-ben egy CD-s lejátszó van. A spindle(CD forgató) motor folyamatosan megy. Ha bekapcsoláskor van benne CD, rögtön beolvassa és lejátssza, de stop után felpörög a motor. A meghajtó (BA6397FP) egyik motorra vezető lábán állandóan 1.6 V van.
A meghajtó IC-t rendeltem. Ha valakinek lenne más ötlete .......
Köszönettel
Sziasztok!
Címbéli autórádió a keleti normán működik FM-en, 76-90MHz-is. Az alaplapon több kiépíthető típus is szerepel:
XR-C7350X, C5600X, C5604X, C5500, C5300X, C5305c, 4950X, 4954X.
Ebben a készülékben TUX-020 tuner van, de megnéztem a többi, nyugati normásét, és ugyanez a tuner van benne. Opciós ellenállásokat nem találtam benne, processzorok megegyezőek, de valahogy biztosan lehet konfigurálni. Ha jól tudom, a tunerban is van egy EEPROM.
Van ezzel kapcsolatban tapasztalata valakinek?
Üdv: Jácint
Sziasztok!
Először is szeretnék elnézést kérni azoktól, akik segíteni próbáltak egy másik témában.(Képcső,lehet-e még javítani) Sajnálom hogy elmaradt a pontosítás, és a kiegészítés,de egy szomorú esemény miatt nem volt sem kedvem sem időm folytatni a témát.Még egyszer bocsi!
Most viszont ismét szeretnék tőletek segítséget kérni!
Egy Sony AT-DS70 típusú erősítőt hoztak hozzam hogy nézzem meg mert nem szól de a bemenetet jelzi.Valóban a gép bekapcsolásakor a kezelőlapi bemenet választó kapcsolók és a kijelző rendben működött, de egy árva brumm nem sok, de annyi sem jött ki a végfokból.A nyákot kiemelve láttam a táp pufferek fel vannak lazulva.Újra forrasztottam majd ismét beindítottam.A védelmi relé meghúzott (előtte az sem ment)de a bemenet választó már nem működik. Ha megnyomom bármelyik gombot a kontroll LED világít majd elhalványodik , de nem marad úgy. a bemenetek szintén halottak.Semmit nem zártam rövidre ,vagy szakítottam meg,csak a kondikat forrasztottam vissza.A végfokot (STK 4152II) kiszedtem de nem változott semmi.A bemenet választó IC (LC7818) tápjai rendben vannak.Rajz és egyéb dokumentáció híján ennyi ami tudok róla.
Ha valakinek van valami ötlete szívesen fogadom.
Üdv belfi