Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SONY KV-2184MT SCH

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
12.2 MB
Page
2
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sony manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
SONY KV-2184MT SCH service manual (1st page)
Preview of SONY KV-2184MT SCH [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
SONY KV-2184MT SCH service manual (2nd page)
Preview of SONY KV-2184MT SCH [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SONY KV-2184MT KV2184MT KV 2184 MT 2184MT
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
SONY KDL-32EX720 képhiba - "szellemképes"
Jó estét mindenkinek! A tárgybeli tv készülékem meghibásodott (SONY Bravia SMART 3D FullHD). A jelenség: minden funkció jól működik, csupán a megjelenítéssel vannak gondok. A kép olyan, mint amikor szellemkép van, de ez digitális változatban. Azaz pld egy vonal a menüsor alatt több vékony vonalból tevődik össze, de nem tökéletesen egymás alatt, hanem vízszintesen is elcsúszva... remélem egyértelmű, hogy miről beszélek. Egy biztos, hogy nem a vétellel van gond, mivel a menüben is így viselkedik (antennajel nélkül, lásd csatolt kép) A kérdésem az, hogy mi okozhatja ezt a hibát? A SONY support oldalán annyit írtak vissza, hogy panel csere szükséges... gondolom azért jobban behatárolható ez a hiba, ugye? A panelekről (pontosabban azok azonosító számairól) készítettem néhány képet, melyeket szintén mellékelek. Előre jelzem, hogy nem vagyok tv szerelő és nem is én akarom megjavítani (az elektronika más területén tevékenykedek), de - villamosmérnökként - szeretném azért tudni, hogy mi okozhat ilyen jellegű hibát. Tartok tőle, hogy a márkaszervízben nem kötik az orromra :-))) Ha itt is azt a javaslatot kapom, mint a SONY-tól, akkor már csak az ár fog dönteni, hogy javítás vagy új készülék... a szoftvere úgyis elavult, nem működik rendesen a SMART része (2012.júniusi vétel). Apropó... lehet-e olyat kérni, hogy a kibontott alkatrészt adják ide nekem? Ugyanis volt már többször rossz tapasztalatom a "panelt cseréltünk" módszerrel (ennek ellenére minden tiszteletem a becsületes szervizeknek és szerelőknek!!!) Köszönök minden építő jellegű hozzászólást, tanácsot! Üdv, Imi
Sony kv-29 c3e visszafutási csíkok
Sziasztok! a fent nevezett tv-vel a követező a problémám, bekapcsoláskor visszafutási csíkok látszanak, ami működés közben néha eltűnik aztán megint visszajön.Találkozott-e már valaki ilyen hibával? Segítségeteket előre is köszönöm.
Sony ae6b chassis KV32CS70K 8-villogás
Tisztelt Kollégák! A fenti masinát hozták javításra. A led 8-at villogott. Az első hiba a sortranyókból az alsó zárlatos volt(2sc5696).Itthon nem volt de st2310dhi igen és azt raktam be helyette. Ezután Q8822 és Q8823-at is cseréltem a 8822 zárlatos volt a8823 szerintem szakadt. Sajnos un2111 smb tranyom nem volt ezért valami hasonló paraméterűre cseréltem. Ekkor jött a java mert ezután már csak 2-őt villog a led(hurrá). A segédleteket elolvasva (főleg Fülesmester nagyszerű leírásait amiért köszönet neki) átnéztem a leírtakat de nem találok eltérést a gépen. Valakinek valami ötlete. Köszönöm Németh Zoli
Sony Bravia SE-1 sasszi (KDL26P2520) 3-at villan
Sziasztok,

van itt egy KDL26P2520 típusú Sony LCD: Az a baj, hogy a zöld led világít bekapcsoláskor, a piros led pedig 3-at villog. MCZ3001, tápegység primer kondik, és a szekunder köri kondik egy része is ki van cserélve (csak a készenléti, kis táp megy, a nagytáp nem ad le semmit). Van valakinek ötlete vagy tapasztalata hogy mi csinálja ezt? Ügyfél elmondása szerint eleinte csak néha nem indult el, kondihibára gyanakodtam, hajszárítózás nem segít.

Köszi

Tamás 

Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce