Sziasztok
hozzájutottam 1 ilyen készülékhez,viszont azt az infot kaptam hogy ez csak monitor,utánajártam és valoban létezk ezzel a tipussal monitor és tv is.
látszolag tv és sat bemenet is van rajta de egyik sem müködik,menüben inaktiv a keresési opcio.
véleményetek szerint szervizmenüböl lehetöség lehet az engedélyezésre? van esély rá hogy az alaplemezen rajta vannak a tunerek?
(szétszedni csak végsö esetben szeretném)
köszönöm
Sziasztok
Adott a címben szereplő lcd .Av üzemmódban van hang,de kép nincs.Háttérvilágítás működik,de képtartalom nem
látszik csak derengő sötétség.Mi lehet a baja?T-con,alaplemez,memória,vagy netán kijelző?Hogyan tudom eldönteni?
Üdv. Az alábbi hibaelhárításhoz kellene segítség!
A tárgyi TV-m sistergés után leállt se kép se hang kicsit rózsaszin minden. A menü elindúl, be is hangolható, de csatornát nem lehet váltani távirányítóval, csak a készülék frontoldalán. Valószínűleg nem is lehet elmenteni.
Kellene a BE4 sasszi a javításhoz, és sok jó tanács mit kellene megnézni.
Üdv. Pali
Tisztelt Hozzáértők !
Segítségetek szeretném kérni. Szüleim TV-je beteg lett. Ez egy Sony KV-25R2k
tipusú készülék. Az S2055N tranyó zárlatos lett. A tápjában pedig beforasztva szintén zárlatosnak mértem egy diódát RU4A a típusa . A tranyót kivéva a diódát még mindig zárlatosnak mértem, de miután kiforrasztottam és újra megmértem már jónak tűnik. Kérdésem milyen diódával helyettesíteni, és mennyire valószínű, hogy csak ez a két alkatrész hibásodott meg. A készülék tizedik évét tapossa.
Köszönettel: M lászló