Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SONY KV21GPX PCA84C640P 03

TV - EPROM
Type: ()
Size
256.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sony manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SONY KV-21GPX KV21GPX PCA84C640P 03 KV 21 GPX PCA 84 640
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Sony KDL23B40 nem minden csatornán van kép
Sony KDL23B40 TV-nek gondja van a digitális vétellel. Kábelre bedugva az adókat megtalálja, szöveges infó kijön. Viszont vannak műsorok ahol csak hangot hoz (nincs videójel írja) pl 38-as csatorna szolgáltatásai, ezen lenne az M1 stb. Más csatornákon kép, hang minden rendben pl 51-es csatornán bejön minden adó. Földi antennával is csak a hang jön be M1 és társai helyett. És a hang is elég lassan jön elő, van amikor 3 percet is várni kell rá. Ugyanekkor, ha belépek a beállításon belül az állapot megjelenítésbe (ahol a jelerősséget mutatja) akkor a jelerősség megfelelő és a hang is azonnal megy, kép akkor sincs. Ez hibás, vagy lehet, hogy a szoftvere nem tud valamit? Elég régi szerkezet, és nincs usb-je sem szoftverfrissítéshez. Köszönöm!
SONY KV-32LS60E CH:AE-6B kikapcsolgat
Sziasztok! A fent leírt készüléknek a gondja hogy bekapcsol van nagyfesz, megjön az eltérítés de mielött a "hangyák háborúja jönne" szóval elötte kikapcsol, a videofokozatot nem várja meg míg feláll, elötte kikapcsol.Hiba üzenetet nem villog, a képcső le van zárva végig.kontakt hiba, melegedésre átnézve helyszínen de semmi változás, mielött kibontom esetleg ha van valakinek használható infója esetleg ne fussak felesleges köröket megköszönném. attila
Sony KV32FX60D (AE5) TV Digitális modul hiba
Tisztelt Kollégák! Van nálam egy Sony KV32FX60D tipusú TV, AE5 sasszival. A kép sorirányban összetört, a hiba a B1 jelzésü digitális modulban van. Kontakthibás volt, átforrasztgattam a modult, kondenzátorait is cseréltem, 2 hónapig tökéletesen működött, egy hete a hiba ismét előjött. Újra átforrasztottam, újra kondiztam, de már semmi változás nem történt. Tudna valaki tippet adni, mi kerülhette még el a figyelmem? A segítséget előre is köszönöm!!
Sony KDL50W807C nem bootól be
Sziasztok! 
Barátom TV-je ( KDL50W807C ) sajnos nem indul el. A nagymamája valószinűleg android frissités alatt kapcsolta ki.
Most bekapcsoláskor az android színes körök, majd a Sony felirat után újra indul. Ezt addig csinálja még ki nem lesz kapcsolva, 
Kérdésem: lehet ezt valahogy USB-n vagy más módon életre kelteni?

Megoldódot a probléma. A keszülék bekapcs. gombját nyomva tartani és úgy bedugni a hálózatba. Kb 1perc után a készüléken a stanby led világít és utána már be lehetett kapcsolni a készüléket.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce