Hi.
A tárgybeli tv hez keresek kijelzőt.
A tv többi adatai a fotókon láthatóak..
Ha esetleg több adat is kellene akkor tovább bontom a készüléket.
Ha nem sikerül keriteni kijelzőt akkor lehet donorként felejánlom a szerveit továbbhasznositásra...
Üdv. Egon
Sziasztok!
Adott a címben lévő TV, ami az alábbiakat produkálja:
Bekapcsol, megjelenik a SONY logo, majd 2-3mp azt kikapcsol.
2 tippet montak a szakik.
FW meghalt, vagy alaplapos.
De én még a tápot se zárnám ki!
Na én az FW frissítést próbálnám meg elsőnek, már le is töltöttem (több mint 1GB)
Az lenne a kérdésem, hogy egyből indúlni fog a pendrive-ról ha bekapcsolom?
Vagy csak menün belül lehet elindítani?
Ami itt sajnos nem kivitelezhető.
A TV még nincs nálam.
Elsőnek csak infókat tippeket gyűjtenék.
Köszönöm.
Üdvözlet Mindenkinek! Hozzám került a címben említett Sony televízió, melynek alap hibája, hogy nem indul be, se tasztról se távról. A tápegység működik, a feszültségek megvannak. A main boardon az összes segéd táp működik, feszültségek rendben. Háttér nem indul, semmire nem reagál. A hűtőbordák hidegek. Keresem azoknak a kollégák véleményét, akik járatosak ezen típus vagy gyártmány javításában. Elképzelhető, hogy szoftver hiba vagy esetleg processzor hiba vagy BGA forrasztási hiba lehet? Egyik napról a másikra adta fel a harcot. Várom építő jellegű ötleteket.
Megállapítást nyert, hogy a processzor nem bírta a sok tévézést és beadta kulcsot. Keresek egy ilyen alaplapot megvételre. 1-894-596-22 a szitázott szám.
László
Sziasztok!
Volna valakinek egy m68lnh060 típusú Sony csöve.Sajna ebben hallott a katód,többször volt már regenerálva így nem érdemes kínlódni vele.
Nekem lehetőleg Debrecenben,illetve környékén lenne jó.
Johny