Sziasztok! Szerintetek is t-con probléma a képeken látható jelenség? A kép több órás üzem közben jelentkezett és konstans. Se hideg, se meleg, se fizikai hatásokra (pl. lvds kábel mozgatása) nem reagál. Esetleg gamma korrektor, vagy main hiba? Előre is köszönöm! Z
Sziasztok!
Ma hoztam el ezt a tvét, hogy nem működik. Áram alá helyezve, bekapcsolás után zöldre vált a led, és pár másodperc után, 4-et villog a piros led. Lehúzott T-con kábelel, pedig megjön a háttér világítás pár másodpercre, és utána 5-öt villog. A manuálban B-board hibára utalnak, de ezen kívül semmi egyebet. Szerintetek ez lehet szoftver hiba, vagy main cserés lesz? Ha szoftver akkor honnan lehet letölteni, mert én nem találtam hozzá, vagy másik típusé is jó lenne hozzá? Segítségeteket előre is köszönöm!
Sziasztok!
Az a gond ezzel az LCD-vel /SE1A/, hogy alapbeállításon jó volt a képe eddig, most sötét nagyon és a világosabb részek márványosak, elszíneződnek, ha maxra kivilágosítom az is látszik hogy az előző műsor emblémája sokáig látszik halványan csatornaváltás után, hasonlóan mint a plazmáknál mikor beégett a kijelzőbe, a menüt rajtahagyva pár percig folyamatosan, majd kilépve kb fél-egypercig még ottmarad a lenyomata mégpedig olvashatóan a műsor képe alatt .
T-conra tippelnék elsőre, de nem találkoztam még ilyen jelenséggel, kérném a tanácsotokat, köszi.
T-con: T315XW02 VE CB
T260XW02 VK CB
06A90-11
Jó estét!
Hátha volt már dolga valakinek ilyen hibával. A hiba a következő: A tv bekapcsol utánna piros a kép a csatornaszám az jól látható zölden. Az alján van egy vízszíntes kék sáv, a kép bal oldalán a balról be a közepéig egy vízszintes kék csík látható. Hang csak egy pillanatig van amikor csatornát váltok. Esetleg van e valami ötlet mi okozhatja a hibát?
Üdvözlettel: Tamás!