Sziasztok!
Meglepett az asszony egy ilyen telóval de amikor a saját régi kártyám berakom kéri hogy a telefon zárat oldjam fel.A Nokiánál emlékezetem szerint ilyenkor négy db 0 volt , a papírjai ilyenről nem írnak próbálkozni nem akarok hátha letilt, segítséget szeretnék kérni milyen módon tudnék továbblépni?
segítséget előre is köszi.
attila
üdv tanyalakok!
vettem a német lomosnál egy sony cmd z5 telot.
elindult töltés után csak telefonkodot kér.... :(
resetelni lehet -e valahogy,mert gyüjteménybe menne.
üdv:atis
Sziasztok!
Telefonom érdekes jelenséget produkál. Teljesen feltöltött akkuval 20 perc netezés után gondol egyet, és újraindul, majd ekkor 10% töltöttséget jelez. Rátéve a töltőre pár perc után már 60% felett jár, és utána tartja is ezt a töltöttséget. Az akku még a gyári, több, mint 8 éves.
Beválnak az olyan trükkök, hogy mélyhűtőbe kell tenni?
Üdv: Jácint
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy van egy k810i telefonom aminek az aksija felpúposodott de annyira, hogy a hátlapot is ledobta magáról.Működik még a telefon az aksival bár igaz mostanában sokat kellet tölteni mert hamar lemerült.Szerintetek miért lett pupos az aksija?Gondolom csere az aksi! :help: :villa:
Üdv:morfeus