Sziasztok Mesterek!
3db 5x 2,9 mm ledes 6 lábú smd mikrokapcsolót keresek, ez egy Sony cdx-s2200 autós cd-ben van./előlap/
Vagy előlap is érdekel.
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek bontásból működőképes? Mert akkor vevő lennék rá.
A boltban rendelés alatt/HQ/.Hogy mikor lesz?
Üdv: Proci
:help:
Sziasztok! A címben szereplő MC-ben egy CD-s lejátszó van. A spindle(CD forgató) motor folyamatosan megy. Ha bekapcsoláskor van benne CD, rögtön beolvassa és lejátssza, de stop után felpörög a motor. A meghajtó (BA6397FP) egyik motorra vezető lábán állandóan 1.6 V van.
A meghajtó IC-t rendeltem. Ha valakinek lenne más ötlete .......
Köszönettel
Sziasztok!
Most hozták hogy nézzem át, mert most vásárolták ezt a hifit, de a CD rész nem működik. Szétszedés után derült ki hogy az ékszíj nincs is meg benne, ezért nem üzemel. Összerakási segítséget kérnék, mert most a motor megszorul benne, és nem viszi a tálcát sehova. A jelöléseket hova kellene forgatni, hogy rendesen működjön a CD-része?
Sziasztok!
A fent említett Sony DAV-S500 típusú készülék bekapcsoláskor időnként "Protect" üzenetet ír ki és letilt. Ez a kimenetek túlterhelés elleni védelmének bekapcsolását jelezné, de hangszórók nélkül is megjelenik. Néha elindul rendesen, akkor minden rendben, nincs gond a hangjával. A tápban és a végfok panelen minden szóbajöhető kondit cseréltem, de nem sokkal lett jobb. Volt már valakinek ilyen hibája?
Megoldás:
A DIAG lábakat egyenként leválasztva kiderült, hogy az egyik (és mindig ugyanaz) CXD9646Z okozza mindig a hibát, melegen, de terhelés nélkül is hibát jelez. A hővezető paszta cseréje sem segített. Egy ismerős talált egy komplett végfokpanelt (a terasz alatt, egy nyúlketrecben), azt letisztítva és beépítve a gép üzemel.
Köszi mindenkinek a segítséget!
imrus101