Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

STANDARD IDEAL 1022.

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (DJVU)
Size
79.6 KB
Page
2
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar standard manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    STANDARD IDEAL 1022. 1022
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
xlr rca átalakitás
Hello Mindenkinek! Egy kis segitséget kérnék . Van egy szimetrikus kimenetü (XLR) DAC-om, az erősitőm meg asszimtrikus (RCA)bemenetü. Hogy lehetne ezt a problémát megoldani minőségvesztés nélkül? Az xlr-rca adaptert azt ismerem, más megoldást keresek. Köszi :Hege.
Philips 79DC520 autórádió minden sávban folyamatosan keres.
Üdvözlet Mindenkinek! A készülék folyamatosan keres, de a talált állomásnál csak kb.1 másodpercre áll meg.A kijelzőn ez nem látszik, be lehet állítani a venni kívánt frekvenciát, de a keresés ettől teljesen függetlenül fut.Sajnos nem találtam dokumentációt a készülékhez. Kérem a témában tapasztalt kollégák segítségét.
Maclair AK-635 javítása! Végfok hibás
Üdvözlet mindenkinek egy kicsi segítség kellene egy Maclair AK-635 Erősítő javításában!Így is ismerheted!:PHILSONIC AK-635, INKEL AK-635, MACLAIR AK-635, McLaren ML-3838, EAGLE A 7400 and SHERWOOD S-402 CP Ezek elméletben egy végfok modulra épültek!Első sorban egy kapcsolási rajz kellene nekem a panelról ha lehet?!Egy két alkatrész beazonosításához (Tranzisztorok)pl:(Motorola)MU9680--FH9013--Ezeknek a helyettesítője kellene mert a boltba sem tudják megmondani és én sem nagyon találom! A moderátori beírást ne töröld ki! "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Yamaha HTR5630RDS jobb hátsó hangsugárzó hullámzó teljesítménnyel szól, néha a védelem lekapcsolja.
Sziasztok! A címben nevezett készülék minden bemenetéről rendben működik. Viszont az egyik kimenetel gond van, a jobb hátsó kimenetel, itt a hang mint ha hullámvasútra ült volna, és torzít is, illetve a védelem néha lekapcsolja de ez még nem bírtam elérni nála, ezt csak a tulaj elmondásából tudom. Szét szedtem át forrasztottam az egész alaplapját, illetve az STK402-120Y kiegészítő elemeit egyenként meg vizsgáltam, de a hiba nem akart kibukni. Nem tudom valaki hasonló erősítőt javított e már hátha találkozott már ezzel a jelenséggel, és ha igen akkor mi okozhat ilyet? Ha van valakinek valami ötlete akkor kérném segítsen ki engem ez ügyben. Nekem az a gyanúm mint ha valamelyik csatoló kondi vacakolna. Üdv Istvan
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce