A fent említett videomagnó mindig kidobja a kazettát. Beteszem, leviszi, aztán fel és kidobja. Ebben kérnék segítséget. Köszönöm
Sziasztok!
Adott a címbeli SVHS, melyet digizésre használok. 1-2 hónapja nem használtam (addig semmi bajom nem volt vele), de most akartam ismét egy anyagot bedigizni és meglepve tapasztalom hogy a videókimenettel valami történt. Bármelyik kimenetet próbálom a kép rossz, olyasmi mintha nem PAL, hanem valami másféle szabvány szerint dolgozna, holott PAl a drágám. A kép sokkal sötétebb, az éles kontúrok oldalirányba széthúzódnak, a színek sötétebbek, sokszor el is megy, és akkor fekete-fehér. A kép fut, de nem mindig.
Mi lehet a gond? Táphiba, vagy a kimeneti videoproci adta meg magát? Utóbbi esetben gondoom szinte lehetetlen javítani ennyi idő után. Nem felvételi/lejátszási probléma, mert akármelyik bemenetére adok jelet, az ugyanúgy hibásan jelenik meg a kimeneteken is.
Sziasztok. Daewoo ST 867 video magyar nyelvű felhasználói könyvet keresek.Előre is köszönöm.
Solyom
Hello everyone, thank you for participating in this forum. I need the electronic layout of the Panasonic NV-260 video source. I have already researched several lines without success. Does anyone have this electronic schema?