Sziasztok!
Hozták, h. meg se nyekken.
Nálam meg megy , vibrál úgy látom, de a hangyaháborúnál ez normális:)
Szétkaptam, scart kirepedve, egyéb gyatrán kinéző forrasztások, összerak, tökéletes.
A thomson szokásos nyüszögve indulásán kívül semmi gond, megy mint állat, hiperszuper képpel!
Maradhat? :)
Üdv:
Pityesz
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Sziasztok!
Kaptam a címben szereplő tv-t , "majd csinálsz vele valamit" címszóval. A gazdának azt mondták képcsöves.Itthon bekapcsoltam de a képcsőnek semmi baját nem láttam, szép kontúros a kép. Viszont nagy párnatorzítás van rajta. Az Usys 135V ami a rajzokon szereplő értékhez képest sok (bár ez 71 cm-es). Az E-W áramkörben lévő potik semmilyen befolyással nincsenek a képgeometriára valójában azt sem tudom működik e , bár az IC-n (LM324) 17,5 Vot mérek de hogy ez jó vagy nem azt nem tudom mivel egy rajzon sem szerepel.A szervizmenüben még nem tudom hogy lehet e állítani de nem nagyon merek benne kalandozni.Mi szokott itt elszállni hogy ilyen nagy párnatorzítás lesz a képen?
Üdv Belfi!
Szervusztok!
Kép szerinti a megjelenítés. Mi az ami alapos okkal gyanúsítható? A hiba nem azonnali, hosszabb, kb. 1órányi üzem után jelentkezik.
A készülék garanciális, de szeretném tudni mi a véleményetek.
Köszönettel: Bencsik
Üdv
Sajnos eddig elkerültek a DLP vetítők csak képcsöveseket csináltam. A lámpa nem gyújt be. A lámpagyújtó elektronikán van egy FS1 poziciójelű kétlábú alkatrész. Ez indításkor úgy néz ki (villog) mint egy neoncsőgyújtó, amikor beindítjuk. Hogy tudom eldönteni hogy a lámpa jó-e? Szemmel látható égés sérülés nincs rajta.
Balázs
_______________________________________________