sziasztok!
ma hozták a cimben szereplö lcd tvt.
bekapcsolás után egyböl fehér a kép.
hang van müködik minden csak fehér az egész lcd.
pupos kondit nem találtam.
merre induljak el?
üdv:atis
Tisztelt Tagtársak!
Segítséget kérnék a címben említett Toshiba TV javításához. A készülék bekapcsol, a kép fejjel lefelé, és folyamatosan szkennel és ezt a végtelenségig tudja csinálni. Amennyiben ez flash tartalom hiba, kérnék hozzá tartalmat, amit be tudnék írni a memóriába.
Segítséget előre is köszönöm.
László
sziasztok.
Kérdezném hogy konvergencia hiba miatt holnap hozzák ezt a TV-t, de nem szeretném ha sokáig lenne a műhelyben mert elég terjedelmes, átnézem a doksit , de gondolom ennél a tipusnál is van valami hasznos infó amit esetleg megtudhatok a "guruktól"
előre is köszi a segítséget.(SLA4501m- HOL LEHET AKÁR BONTOTTAT IS VENNI?)
attila
Szép napot mindenkinek!
A fenti led tv hálózatra kapcsolva beindúl. A készenléti led zölden virít,kiírja "TOSHIBA" majd kék táblára vált.Ezen kivűl semmit nem csinál. Távra,tasztra nem reagál.Bármelyik bemenetre adok jelet,semmi. A táp feszűltségek meg vannak. Az infra vevőről elmegy a táv jele.
Mi okozhatja ezt a jelenséget? Ehez kérnék segítséget.
Köszönöm:Géza