Hello,
can anybody help me with an cicuit diagram for an Sony KE-55A8. In the SM I can't find any circuit layouts or schematics.
I need specially details for the PSU G93F.
Thanks in advance
Szevasztok, T. Sorstársak!
Életemben először szembe kerültem egy ilyen döggel, ami a barátnőmé (ergo:pénz nuku). Azzal hivott, hogy ciripel és füstöl (a TV). Ez a pormacskákra volt visszavezethető, viszont kiderült, jelentős párna- és hordó torzitása is van a kütyünek, ami ráadásul a képtartalomtól is függ.Azt gondolom, valahol valakit az ív hazavágott.
Szerintem ez táp-hiba lehet, viszont nincs semmiféle doksim róla. Ha valakinek van épitő jellegű ötlete, köszönettel venném! A teljes tipusjelzés: ST 63-2103-8/DOLBY
Kösz előre is!
Ez a plazma kb öt óra után a fényképen látható módon becsíkozódik. Kontaktra nem reagál. Valami ötletetek?
További járatás után a vizszintes csíkok sűrübbek lesznek.
Láthatóvá tettem a képet.
Sziasztok!
A problémám a következő:
Bekapcsolás után a kép tökéletesen bejön aztán eltünik 1-2 mp múlva.G2 feljebb tekerve megint bejön de megint eltünik.Mégfeljebb tekerve ugyan ez,aztán mégfeljebb sorcsíkok és ki is kapcsol készenlétbe.Van hogy magától elmegy-visszajön. Sortrafó 8-as ABL vonalán már végignéztem mindent.Lehet TDA 935X hiba lesz?
Valakinek hasonló tapasztalata?
Üdv!