Sziasztok
A tárgyban szereplő tv-hez keresek firmware-t, ha esetleg lenne valakinek. Bekapcsolás után 1 perc elteltével visszaáll készenlétre, első körben megpróbálnám a szoftver frissítést, de sehol sem találok ehhez a típushoz. Menüje és távja alapján vestel belsős, sini 17MB230 lapot ír hozzá
Köszi
Balázs
Sziasztok!
Most hozták a tvét, hogy nem lehet bekapcsolni. Átnézés után a tápban cseréltem a 47uf a primer körben, most néha indul, néha nem( többször inkább nem ). A tápegység típusa 17IPS61-3, amikor nem indul, akkor hangosabb a táp, mikor meg megy akkor nem. Most a sötétben vettem észre, hogy amikor nem indul, akkor 4-et villog a led az előlapon, de ezt nagyon halványan lehet látni. Most ez táp hiba , vagy alaplap hiba lehet?
Tisztelt Fórumlakók !
A címben szereplő tv szépen működik, de a menüben a csatorna beállításokba nem enged be : " a funkció nem elérhető " felirattal. A szerviz menüben, a " Hotel option " van, azon belül beállítások, de sehol nem találom a hotel mód kikapcsolását.Szerviz menüből reszetelem, akkor végig lehet menni a beállításokon, de felhasználói felületen nem engedi. Firmware frissítésen túl vagyok. Ugyan ez a helyzet egy HG26EA475 -el is.
Esetleg valakinek ötlete hogy ezeknél hogy lehet hozzáférhetővé tenni a csatorna beállításokat ( ha egyáltalán lehet)?
Köszönöm,
Üdv,
Gondif
Szevasztok! Egy Philips 42PFL3605H táp javításához kérnék segítséget!A tápegység rajza megtalálhato a tanyán -TPM5.1La-.A TV-t azzal a hibával hozták hogy nagyot durrant!A durranást a mellékelt képen láthato ic905 okozta.Az ic - TNY277PN -cseréje elött átmértem minden diodát és tranzisztort.Mind jónak látszott,de nem indul.Az ic-én mért feszek:1.láb +1.3V,2.láb+5.8V,4.láb+350V.A szekunder részen ahol az 5V-nak kellene lenni nincs zárlat.A segítséget elöre is köszönöm!