Sziasztok! esetleg ha valakinek lenne a fent említett erősítőhöz jó állapotú, távirányító eladó azt kérném jelezzen vagy dobjon egy privátot! Zsolt
Sziasztok!
A címbeli masinához kéne segítség.Szétrobbant a Q2 pozícióban a KSP44 típ tranyó,vitte a Q3 2SC1815-öt. Cseréltem az optót a primer és szekunder elkókat.Viszont a D3 pozicióban lévő smd diódát nem tudon beazonosítani ebben kéne segítség. A táp típusa: SYS2034-A001.Vagy egy táprajz is jól jönne. Az SM ben sajna nincs.
Üdv.Jenő.
Sziasztok!
Megfőzöm, vagy bírni fogja? Az építése ismeretlen 8 ohmmal jól működik. 10 perc után fél kihajtáson már 40 fokos volt a végfokok bordája.
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
A topik áthelyezése, még nem elegendő a hozzászólásokhoz!
Sziasztok!
Fent nevezett végfoghoz keresek kapcsrajzot,eddig eredménytelenül,vagy útmutatást,hogy merre induljak,mit mérjek?
Ha tudna valaki segiteni,nagyon megköszönném.
Üdv! György1960
email:gyorgy1960@citromail.hu
ha lehet akkor ide kérném,mert a régi telefonom még ennyire képes,amikor uton vagyok.
Köszönöm!