Sziasztok!
Egy Finearts erősítőhöz keresnék rajzot, a tipusát sajnos nem tudom, amit találtam rajta, az alapján nem találtam rajzot. Fölteszek néhány képet, hátha valaki ráismer. Még annyit, hogy tök süket, a kijelző él, látszólag hangol is, de a dekóderre már csak zaj(szerű) érkezik. Ha valakinek van tapasztalata, örömmel fogadom. Ami számomra furcsa, hogy a tuneren csak egyetlen helyen tudok egyenfeszt mérni, a tápot.
Köszönöm
Attila
Kaptam egy Technics SU-A900MK2 tipusú sztereó erősítőt. A hibája,hogy egyrészt az A kimenet működik , a B kimenet,ha hangszórót kötök rá, akkor alig tekerem fel a hangerőt, máris letilt az erősítő. A B kimeneti relé kikapcsol. Az előlapján minden kapcsolható. Hiányzik belőle a hűtő ventillátor is. Kérdezném,hogy ventillátornak jó-e 12v-os pc-be való? Kérdezném, hogy hol induljak el a rajz szerint.
Olvastad?
Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.
Üdvözlet mindenkinek.
Ez az 5.1-es erősítő olyat csinál,hogy a jobb és bal front hangszórókon erős búgó hang hallatszik.
A többi hangszóró csendes.Mute esetén nincs búgás.
Minden bemeneti forrás választásakor ez van.
Ha a manuális Bass szabályzót megmozgatom,akkor kicsit gyengébben búg,de akkor is.Zavaró egy "Hi-Fi"-nél.
A rajzon nem találom ezt a szabályzót.Ha meglenne,talán vissza lehetne keresni a hibát.
Ha van valakinek ötlete,kérem segítsen.
Előre is köszönöm.
Üdv:Tomszojer.
Sziasztok. A cimben szereplo keszulekem cd jatszoja szamomra furcsa dolgot produkal: oda-vissza ugral, es ezt nemcsak a zenen hallom, hanem a szamlalon is latom. A cd-ket egybol beolvassa, az mp3-at is, de a lejatszas folyaman elojon ez a jelenseg, barmelyik zeneszamnal. A kivalasztott zeneszamot egybol megtalalja, csak a lejatszas nem megy neki siman, folyamatosan. A mechanikahoz sajna csak ugy ferek hozza, hogy ha a keszuleket szetszedem, tehat mukodes kozben nem lathatom. Talalkozott mar valaki ilyen jelenseggel?